AK PARTİ’DE İLÇE VE BELDE ADAYLARI BELLİ OLDU

AK PARTİ’DE İLÇE VE BELDE ADAYLARI BELLİ OLDU

AK Parti Bilecik İl Başkanlığı bugün yaptığı açıklamada ilçe ve belde belediye başkan adaylarının 13 Ocak Pazar günü yapılacak törenle tanıtacağını duyurmuştu.

AK Parti, ilçe ve beldelerde uzun ve titiz bir çalışma sonucunda belediye başkan adaylarını belirledi. Söğüt ve Yenipazar’da kamuoyunda ittifak olacağı yönündeki bilgilere cevaben AK Parti bu iki ilçede de adayını kesinleştirdi.

Parti kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre ilçe ve belde adayları şöyle; Gölpazarı Adayı Hayri Suer, Söğüt Adayı Osman Yılmaz, Yenipazar Adayı Zafer Atılgan, Osmaneli Adayı Mustafa Kürek, Bozüyük Adayı Fatih Bakıcı, Pazaryeri Adayı Muzaffer Yalçın, İnhisar Adayı Mehmet Kepez, Dodurga Adayı Selim Tuna, Vezirhan Adayı Kemal Gergin, Bayırköy Adayı Mustafa Yaman olduğu belirtildi.

Listede mevcut başkanların yerine yeni adayların çıkarılması dikkat çekti. Buna göre Vezirhan ve Osmaneli’nde mevcut başkanlar yerine iki farklı ismin aday olacağı söylendi. Öte yandan Pazar günü yapılacak olan törende adayları AK Parti MKYK Üyesi Emine Zeybek’in açıklayacağı belirtildi.

Gölpazarı Adayı Hayri Suer

Bozüyük Adayı Fatih Bakıcı

Söğüt Adayı Osman Yılmaz

 

İnhisar Adayı Mehmet Kepez

Osmaneli Adayı Mustafa Kürek

Pazaryeri Adayı Muzaffer Yalcın

Yenipazar Adayı Zafer Atılgan

 

 

Bayırköy Adayı Mustafa Yaman

Vezirhan Adayı Kemal Gergin

Dodurga Adayı Selim Tuna

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Bir akpartili olarak bu adayları kabul etmiyorum kime sordunuz da bu adayları çıkardınız Gölpazarı adayı Hayri Suer ne zaman Gölpazarına gelmişte kazanacakmış

  2. Daha önce Gölpazarı adayı Ekrem Kiraz ı çıkardınız kazanıldı mı il Yönetimi ilçe Yönetimi uyuyormu

  3. Bir mhp li olarak şunu söyleyeyim ozaman osmaneli iyi partiye bozüyük gölpazarı ve merkez chp ye pazaryeri vezirhan yenipazar inhisar şimdiden hayırlı olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam