Akşener, Poyraz’a özür diletti

Akşener, Poyraz’a özür diletti

Genel Kurul'da, kamuoyunda "Torba Kanunu Tasarısı" olarak bilinen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Teşkilat ve Görevleri Hakkında KHK ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmeleri sürerken ilginç anlar da yaşandı. 

 

MERAL AKŞENER'DEN "SANA NE" TEPKİSİ

Haberal'ın konuşması AK Parti sıralarından itirazlar gelmesi üzerine zaman zaman kesintiye uğradı.

Bunun üzerine Haberal'a tekrar söz veren Akşener, AK Parti sıralarından "Sana ne"şeklinde seslerin yükselmesi üzerine, "Niye bağırıyorsunuz" dedi.

 

AKŞENER: ARA VERİYORUM GELİN YÜZÜME KARŞI SÖYLEYİN

 

Akşener, AK Parti sıralarına doğru, "Böyle olmaz ki…Bana 'sana ne' diyen arkadaşım ara vereceğim, buyurun gelin benim yüzüme karşı söyleyin hadi bakalım" dedi.

Akşener, birleşime 10 dakika ara verdi.

AK PARTİLİ POYRAZ, AKŞENER'DEN ÖZÜR DİLEDİ

Daha sonra o kişinin AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz olduğu ortaya çıktı. AK Partili grup başkanvekilleri Poyraz'ı arka odaya götürdü ve Poyraz'ın özür dilemesinin ardından oturuma devam edildi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Rüzgarlı Günler – Sayın vekilin düştüğü durum Ak Parti açısından üzücü.Ya tükürme ya da tükürdüğünü yalama sayın Poyraz.Kuru kabadayılık yapmaktan vazgeç.Liderinin gözüne girmek için kendini küçük düşürme.Tayyip Erdoğan artık sana güvenmiyor sanırım.Güvenseydi her türlü olumsuzlukla suçladığınız Sayın Yağcıyı size rağmen tekrar aday yapmazdı.Şunu bilin,Bilecikteki başarınız ya da başarısızlığınız farketmez 30 martta il başkanıyla sizin sonunuz olacaktır.Kazanırsa kalıbımı basarım Sayın Yağcı il başkanını ve sizi siyaseten bitirecektir.İl belediye başkanlığı alınamazsa yine sizi Tayyip Erdoğan bitirecektir.Bilesiniz.Bu duruma şaşırmayın.ETME BULMA DÜNYASI. NE EKERSEN ONU BİÇERSİN. RÜZGAR EKTİN,POYRAZI BİÇECEKSİN. KAÇIŞ YOK….Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste(bazen de aniden).

  2. vah vah – sayın Sadettin poyraz Başkalarına yalakalık yapmak için. Bilecikten böyle ukala ve saygısız Biri çıkmaz. Ne olursa olsun karşınızdaki bir bayan. Bileciklilerin adını lekelemeyiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam