• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ANKARA’DA BİLECİKLİLER RÜZGARI ESTİ

ANKARA’DA BİLECİKLİLER RÜZGARI ESTİ

TSO ÜYELERİ  VEKİLLERİMİZİ YALNIZ BIRAKMADI

Bilecik’in önde gelen siyasi ve sivil toplum kuruluşundan isimler Ankara’da vekillerini yalnız bırakmadı.

 

 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, 18. Dönem Milletvekili Tayfur Ün, Ticaret Sanayi Odası üyeleri Mehmet Ergün, Hakkı Aynur, Mefail Ateş, Yüksel Gökçedağ, , İlhan Karaçayır , Turan Ağdağ , Gölpazarı’nı Tanıtma ve Kültür Derneği Başkan Yardımcısı Melih Erken ile birlikte Eldemir ve Tüzün’ü makamlarında ziyarete bulundu. Bilecik’in gelişimi hakkında bir süre istişare eden gruba vekillerimiz de ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

DÖNMEZ'DEN ÜYELERE YAKIN İLGİ

Grup daha sonra ise Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Hemşehrimiz Fatih Dönmez 'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. gruba yakın ilgi gösteren Dönmez, Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

BOZÜYÜK KENT MEYDANI MASAYA YATIRILDI

Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’i ziyaret eden Bilecikliler ise Avukat Emin Yağcı, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım, Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Merkez İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Osmaneli İlçe Başkanı Yalçın Karaca ve Osmaneli Kadın Kolları, Osmaneli ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyelerimizden oluşan bir heyeti Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve Başkan Yardımcısı Hayrettin Eldemir oldu. Bozüyük grubu Vakıflar Genel Müdürü’nü ziyarette  bulunarak hayata geçirmek için gayret gösterilen Bozüyük Kent Meydanı projesi hakkında istişarelerde bulundu.

 

 

Eldemir’i yalnız bırakmayan diğer isimler;  Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları Nazmi Kuru ve Mustafa Yörükçü, Söğüt İlçe Başkanı Mesut İpekçi ve Çaltı'lı bir vatandaş, Pazaryeri İl Genel Meclisi Üyesi Mayir  Küçük, Bilecik Belediye Meclis üyesi Hüseyin Yalçın, Pazaryeri OSB Müdürü Muammer Yılmaz,  Gülümbe köyü muhtarı Ali Osman Kaya oldu.

BETÜL SÖNMEZER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. bilecikli – hangisinni bileciğe faydası oldu demezlermii ankranın ilçesine devlet hastanesi oldu bileciğe hala olmadıı osmanlının mirasına böylemi sahip çıkılırr

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam