BAKAN FATİH DÖNMEZ VE BAŞKAN CAN’DAN MİLLETVEKİLİ YAĞCI’YA ZİYARET

BAKAN FATİH DÖNMEZ VE BAŞKAN CAN’DAN MİLLETVEKİLİ YAĞCI’YA ZİYARET

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Belediye Başkanı Nihat Can, Milletvekili Selim Yağcı’yı ziyaret etti.

Ankara’daki temasları kapsamında çalışmalarını sürdüren Belediye Başkanı Nihat Can, Bakanımız Fatih Dönmez ile birlikte Milletvekili Selim Yağcı’yı ziyaret etti.

Milletvekili Selim Yağcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Bakan Fatih Dönmez ve Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.

Bakanımız Fatih Dönmez’e Bilecik Belediyesi tarafından yürütülen proje ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Nihat Can ayrıca ilimizde yapılması planlanan çalışmalar hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

Dirilişin Şehri Bilecik’in her alanda gelişmesi ve büyümesi için yoğun bir çaba harcadıklarını kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Şehrimizi Ankara’da gururla temsil eden hemşehrilerimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez Bey ve Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı Bey ile Gazi Meclisimizde bir araya geldik. Sayın Bakanımız ve Sayın Vekilimizle şehrimizde yürütmüş olduğumuz çalışmalarımıza ilişkin olarak istişarelerde bulunduk. Her fırsatta desteklerini bizlerden eksik etmeyen Sayın Bakanımıza ve Sayın Vekilimize teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun’’ ifadelerini kullandı.

Milletvekili Selim Yağcı ise; ‘’Hemşehrimiz, şehrimizin gururu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez Bey partimizin grup toplantısı sonrasında nezaket ziyaretinde bulundu. Bilecik’imizin çalışkan Belediye Başkanı Nihat Can Bey’de bizlerle birlikte oldu. Başarılı çalışmaları ile gurur kaynağımız olan çok değerli Bakanımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Her fırsatta desteklerini bizlerden eksik etmeyen sayın Bakanımıza ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam