BAKAN YARDIMCISI ELDEMİR’DEN MEMLEKETİNE İLK ZİYARET

BAKAN YARDIMCISI ELDEMİR’DEN MEMLEKETİNE İLK ZİYARET

Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, görevine başlamasının ardından ilk ziyaretini Bilecik’e gerçekleştirdi.
Bilecik ziyareti kapsamında Vali Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret eden Bakan Yardımcısı Eldemir’e Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ve kalabalık bir heyet eşlik etti.
Bilecik’in her geçen gün daha büyük gelişmeler gösterdiğini ve bundan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Bakan Yardımcısı Eldemir, Bilecik’in sağlık konusunda daha kaliteli hizmet verebilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti.
Bakan Yardımcısı Eldemir, “Bilecik’te yapılan yeni şehir hastanesinin en kısa sürede hizmete girebilmesi ve  çalışmaların tamamlanması için tüm imkanları sağlayacağız. Bilecik vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılayacak büyük bir hastaneye sahip olacak. Bununla beraber gerekli tespitleri yaptıktan sonra hangi bölümden ne kadar doktor eksiğimiz varsa ihtiyacı karşılamak üzere gerekli görevlendirmeleri yapacağız.” dedi.
Bakan Yardımcısı Eldemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Büyükakın, yeni görevinde başarılar diledi.
Vali Büyükakın, “Bilecik çok şanslı bir dönemde ve bu dönemde Bilecik için yapılan atılımlar kısa vadede meyvesini verecek buna inanıyorum. Devletimizin gücü, Sayın Bakanımızın, Bakan Yardımcımızın ve milletvekillerimizin de çabalarıyla Bilecik yenilenen, gücüne güç katan modern bir şehir olacak. Tarihi dokusu ve yapılan iyileştirme çalışmaları kısa zamanda her sektörde meyvelerini verecek. Ben Bilecik’in çok güzel bir dönemi yaşadığını söyleyebilirim.” ifadesinde bulundu.
Vali Büyükakın Bilecik’in en büyük ihtiyaçlarından biri olan kan bankası için gerekli çalışmaları Türk Kızılay’ı ile görüşüp başlattığını ve bu konuda Bakan Yardımcısı Eldemir’den destek istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam