“Başarı Seviyesini Daha Yukarılara Çıkaracağız”

“Başarı Seviyesini Daha Yukarılara Çıkaracağız”

Altınkaynak, göreve başlaması nedeniyle yayımladığı mesajında, Ankara'ya tayini çıkan Süleyman Şişman'ın görevi süresince yapmış olduğu hizmet ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, görev yapacağı mesai arkadaşlarına da başarı temennisinde bulundu.

Eğitim hizmeti verirken, birlikte çalışacağı arkadaşlarının bundan sonra da aynı şevk ve heyecanla çalışacaklarına, güzel işlere imza atacaklarına inandığını belirten Altınkaynak, mesajında, şu ifadelere yer verdi:

 "Göreve başladığım Bilecik ilinin, eğitimde yakaladığı üstün başarı seviyesini, tüm çalışma arkadaşlarımla daha üst seviyelere çıkaracağımıza inancım tamdır. Tarihi değerleri açısından; Bilecik'in, ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun, manevi bilinci ile çalışmak gerektiğinin, farkını ve hazzını yaşayarak, hissederek göreve başlıyorum. Bu bağlamda, öğretmenlerimizin, bütün cihana hükmeden bir İmparatorluğun temellerinin atıldığı bu kutsal topraklarda, Şeyh Edebali'nin, bir nevi öğretmenlik, önderlik yaptığı mekanlarda, öğretmenlik yapmanın, bilinci ile görev yaptıklarına inanıyorum. Öğrenci kardeşlerimizin de bu bilinçle eğitim gördüğüne ve çalıştıklarına inanıyor, güveniyorum. Şeyh Edebali'nin, Osmangazi'ye nasihatinde, 'Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın. Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın' sözünün bizlere yol gösterici olmasını temenni ediyorum." AA

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam