BAŞKAN AYDEMİR GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

BAŞKAN AYDEMİR GÖREV DAĞILIMINI YAPTI

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongrenin ardından başkanlık görevini devralan MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Aydemir, yönetim kurulu ile bir araya gelerek görev dağılımını yaptı.

Başkan Yardımcıları ve komisyonların belirlendiği toplantı 27 Ocak Salı günü parti binasında yapıldı. Toplantının neticesinde MHP Merkez İlçe Başkan Vekili Hakif Pekince, Başkan Yardımcıları ise; Selahattin Bozkurt ve Halil Türker Çoban olarak belirlendi.

İlçe Sekreterliğine; Merve Yılmaz (Asil) ve Hasan Soykan (Yardımcı), İlçe Muhasipliğine ise; İsmail Arabacı (Asil) ve Necdet İman (Yardımcı) getirildi.

Komisyonlar ise şu şekilde kararlaştırıldı;

Kamu Kurum ve Kuruluşları Komisyonu Başkanı Mustafa Aydemir, Üyeleri; Hakif Pekince, Halil Türker Çoban, Selahattin Bozkurt, Necdet İman.

Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Gülsüm Salt, Üyeleri; Nebile Ünsal, Dilara Azak Barışkan, Merve Yılmaz, Ayşenur Dumlupınar.

Aday Belirleme Komisyonu Başkanı Mustafa Aydemir, Üyeleri;  Hakif Pekince, Selahattin Bozkurt.

Dernek, Sendika ve Ocak Komisyonu Başkanı İlhan Önal, Üyeleri; Nebile Ünsal, Sami Özdemir, Ahmet Paşa, Necdet İman, Ali Tetik.

Plan Proje Komisyonu Başkanı Hasan Soykan, Üyeleri; Necdet İman, Mitat Göğüş, Abdullah Korkmaz, Dilara Azak Barışkan.

Esnaf ve Sanayi Komisyonu Başkanı Mustafa Boyraz, Üyeleri; Mehmet Başaran, Hasan Soykan, Hasan Arabacı.

Basın Yayın Komisyonu Başkanı Halil Türker Çoban, Üyeleri; Yafez Bozkurt, Murat Yılmaz, Ayşenur Dumlupınar, Ali Tetik.

Mahalle ve Belde Temsilcileri Komisyonu Başkanı Ahmet Demirel, Üyeleri;  Metin Saltan, Ahmet Sarı, Mustafa Aydemir, Hakif Pekince, İsmail Arabacı, Ahmet Gıdak, Selahattin Bozkurt, Abdullah Korkmaz.

Köy Temsilcileri Komisyonu Başkanı Ahmet Sarı, Üyeleri; Ramazan Tan, İbrahim Şafak, Ahmet Sülükçü, Osman Yılmaz, Abdullah Aksu, Selahattin Bozkurt, Selçuk Metin.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam