BAŞKAN CAN ERZURUM’LU VATANDAŞLARIN SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

BAŞKAN CAN ERZURUM’LU VATANDAŞLARIN SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen geleneksel piknik şenliklerine katılarak, vatandaşlarımızın sevincini paylaştı.

Çeşitli vesilelerle vatandaşlarımızla bir araya gelen Belediye Başkanımız Nihat Can, Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından Bilecik Belediyesi Pelitözü Gölpark’ta düzenlenen geleneksel piknik şenliklerine katıldı.

Milletvekili Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Dernek Başkanı Lütfü Akyüz, ve vatandaşlarımızın katıldığı etkinlik hakkında değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’  Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından düzenlenen geleneksel piknik şenliklerine katıldık. Aynı coğrafyada Erzurum’dan gelen kardeşlerimizle yıllardır birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilecikimiz açısından dadaş kardeşlerimiz gerçekten bizler içinde gurur kaynağı, birlikte olmak bizler içinde büyük bir mutluluk veriyor. Bizler hep birlikte Bilecik’iz, hep birlikte Türkiye’yiz.’’ İfadelerini kullandı.

Dernek Başkanı Lütfü Akyüz de birlik ve beraberlik mesajları verdiği konuşmasında katılımcılara teşekkür etti.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam