Başkan Özden; “Başın emrini dinlemeyen ayakları kesme vakti gelmiştir”   

Başkan Özden; “Başın emrini dinlemeyen ayakları kesme vakti gelmiştir”  

Yenipazar Belediye Başkanı İlhan Özden, kendisi ile alakalı haber yapılan Ramazan Bayramında ev ev gezerek şeker dağıttığı iddiasına yönelik; “Kim ne derse desin, ne yazarsa yazsın, bizler yine ilk gün olduğu gibi halkımızın gönlüne dokunmaya devam edeceğiz. Öyle üç beş fenomenden korkup çekinip halkımızın hizmetlerini aksatamayız” dedi.

Yenipazar Belediyesi, Başkan İlhan Özden önderiliğinde Ramazan Bayramı’nda uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında ilçeyi karış karış gezerek ilçe halkına yardım etmişti.

Başkan İlhan Özden’nin ilçedeki bu yardım faaliyeti, bazı sosyal medya fenomenleri tarafından “İlçede şeker dağıtıyor” şeklinde haber yapılınca Özden yapılan haberlerin yanlış lanse edildiğini ifade ederek açıklamada bulundu.

 “İçine sindiremeyenlere tavsiyemiz KIZILAY SODASI’dır”

 Başkan Özden yaptığı açıklamada hiçbir şeyin kendilerini Yenipazar halkına hizmet etmekten geri bırakmayacağını ifade ederek; “bazı sosyal medya fenomenleri kendilerini öne çıkaracak haber bulamayınca bizleri ev ev gezerek şeker dağıtma ile nitelendirilmişler. Unuttukları bi şey var içlerine siner veya sinmez ben halkımın %60 oylarıyla seçilmiş BELEDİYE BAŞKANI’yım. Ayrıca sayın Cumhurbaşkanımızca virüs salgını kapsamında oluşturulan VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU’nun doğal üyesiyim. Halkımın kapısını her zaman çalacak bir duruma sahibim, ve bu halkın her türlü ihtiyacını karşılamak benim boynumun borcudur. Kimseden çekinecek bir durumum verilemeyecek bir hesabım yoktur. Her zaman halkımın yanındayım. Kim ne derse desin, ne yazarsa yazsın, bizler yine ilk gün olduğu gibi halkımızın gönlüne dokunmaya devam edeceğiz. Zaten biz bu yola “Canımız Yenipazar Halkına Armağan Olsun” diye çıktık ve sözümüzün arkasındayız. Öyle üç beş fenomenden korkup çekinip halkımızın hizmetlerini aksatanayız. Sonuçta bu kervan yürüyecek. İçine sindiremeyenlere tavsiyemiz KIZILAY SODASI’dır. Ancak başın emrini dinlemeyen ayakları kesme vakti gelmiştir. Sabır bir yere kadardır. Bizim verilmeyecek hesabınız yoktur. Rahat olun vatandaşlarımız, Yenipazar Belediyesi var” dedi.

“Sabır bir yere kadardır. Bizim verilmeyecek hesabınız yoktur.”

Yaptığı açıklamanın ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Belediyecilik Dokunmaktır, Düşünmektir, Hissetmektir ve Aşkla Sorunlara Odaklanmaktır, Belediyecilik Gülümseyen Yüzdür, Uzatılan Eli Geri Çevirmeyen Cömertliktir, Darda Kalanların Acil Yardımıdır” sözleri ışığında hareket ettiklerini vurgulayan Başkan Özden, Belediyecilik hizmetine hız kesmeden devam ettiklerini ifade ederek; “Bu Ramazan Bayramında sokağa çıkma yasağından dolayı, sevdiklerinden ayrı bayram geçiren vatandaşlarımızın kapılarını çalarak bizden bir istekleri olup olmadıklarını sorarak bayramlarını kutladık” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam