• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN ŞAHİN BİLECİK’Lİ TÜRKİYE 1.’SİNİ TEBRİK ETTİ

BAŞKAN ŞAHİN BİLECİK’Lİ TÜRKİYE 1.’SİNİ TEBRİK ETTİ

Belediye Başkanı Semih Şahin, Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye 1’incisi olan Yusuf Nam ile babası Mustafa Nam’ı ağırladı.

Yusuf Nam ve babası Mustafa Nam’ı tebrik eden Başkan Şahin, Bilecik adına büyük bir dereceyi elde eden öğrenciye hayatında başarılar diledi.

Baba Mustafa Nam ise yaptığı açıklamada; ‘’Öncelikle Belediye Başkanımız Semih Şahin’e çok teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Yaşar Tüzün de bizleri aradı ve tebrik etti. Her iki büyüğümüz de başarılarımızın devamı için katkı vermeye hazır olduklarını kaydetti. Öğrencimizin başarısı ile birlikte büyüklerimizin de yanımızda olması bizleri ayrıca mutlu etti’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Semih Şahin, ziyaret sonunda öğrenciye Nutuk kitabı ile birlikte bir bisiklet hediye etti.

BİRİNCİMİZ TERCİHLERİNİ ‘’BAŞARIYA GİDEN YOL DOĞRU TERCİH’’ STANDINDA YAPACAK

Diğer yandan LGS birincimiz Yusuf Nam, Başkan Şahin’in tavsiyesi üzerine Bilecik Belediyesi tarafından Kültür ve Kongre Merkezinde ücretsiz hizmet veren ‘’Başarıya Giden Yol Doğru Tercih’’ standımızda tercihleri için danışmanlık aldı.

Bilecik’in gururu Yusuf Nam, tercih hizmetlerinden de duyduğu memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Semih Şahin’e teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam