• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN ŞAHİN ÇALIŞMA ZİYARETİ KAPSAMINDA BRÜKSEL’E GİTTİ

BAŞKAN ŞAHİN ÇALIŞMA ZİYARETİ KAPSAMINDA BRÜKSEL’E GİTTİ

Belediye Başkanı Semih Şahin, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen program kapsamında belediyelerin uluslararası ilişki ve işbirliklerini desteklemek, uluslararası ağlara erişimini kolaylaştırmak amacıyla Brüksel’de düzenlenen toplantıya katıldı.

Bilecik’in her alanda gelişmesi amacıyla birçok platformda düzenlenen çalışmaları takip eden Başkan Şahin, gerçekleştirilen programda Türkiye ve Avrupa’daki belediye başkanları ile bir araya geldi.

Ziyareti hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Şahin, ‘’Türkiye Belediyeler Birliği organizasyonunda düzenlenen program kapsamında Brüksel’deyiz. Türkiye Belediyeler Birliği Delegasyonu Avrupa Birliği toplantıları kapsamında 02-05 Aralık tarihlerinde Brüksel’deki Avrupa Parlamentosu, Avrupa Birliği Komisyonu, Avrupa Bölgeler Komitesi ve Belçika Yerel Yönetim ziyaretleri yer alıyor.   Belediye Başkanı seviyesinde katılımın olduğu programda Avrupa Birliği kurumlarının temsilcileri ve belediye başkanları arasında tecrübe paylaşımı ve şehirler için yapılabilecek çalışmaları değerlendireceğiz’’ ifadelerini kullandı.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam