BAŞKAN ŞAHİN YATIRIMCILARI OSMANELİ’YE DAVET ETTİ

BAŞKAN ŞAHİN YATIRIMCILARI OSMANELİ’YE DAVET ETTİ

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçede kiralık küçük ve orta ölçekli sanayi şirketleri için kapalı alan talebinin arttığını belirterek, İlçeye yatırım yapmak isteyen yatırımcılardan özellikle 300-1000 m2 arası kapalı kiralık iş yerleri yapmalarını talep etti.

Başkan Şahin, ilçe sanayisinde yaşanan olumlu gelişmeler ve Osmaneli-Yenişehir-Bursa YHT yolcu ve yük taşımacılığı hattının kamulaştırma çalışmalarında sona gelinmesi ve ilçenin yatırımcılar tarafından tercih edilen noktaya gelmesinin küçük ve orta ölçekli şirketlerin kiralık kapalı iş yerleri taleplerini arttırdığını vurgulayarak şunları söyledi:

“Osmaneli de şu an için en fazla gelir getirecek gayrimenkul yatırımı kiralık kapalı alan yapmak.”

“Son günlerde özellikle 300-1000 m2 arası kapalı alanı olan kiralık iş yerlerine talep çok yoğunlaştı. Makina İmalatçıları, Tekstilciler, Teknolojik ürünlere yönelik yatırımlar, Döküm Atölyeleri vb.bir çok alanda şirketlerin ilçemizden kiralık yer talepleri oluyor. Yatırımcılarımızdan özellikle bu şekilde kiralık yer yapmalarını talep ediyoruz. Belkide Osmaneli de şu an için en fazla gelir getirecek gayrimenkul yatırımı kiralık 300-1000 m2 arası kapalı alan yapmak.

“Bu tarzda yatırım yapacak şirketlere 10 yıllığına kiraya vereceğimiz arsalarımız da mevcut.”

 Osmaneli Belediyesi olarak bu tarzda yatırım yapacak şirketlere 10 yıllığına kiraya vereceğimiz arsalarımız da mevcut. Yatırımcılarımızın talebi halinde kendilerine arsa kiralayabiliriz ve rahatça yatırım yapabilirler. Osmaneli’ye gelecek yatırımcıları böylelikle kaçırmamış oluruz. Yatırımcılardan çok iyi gelir getirecek bu yatırıma girmelerini öneriyor ve bekliyoruz. Özellikle Odöksan AŞ ile Osmaneli MYO arasında, yola sıfır arsalarımız yatırımcıların ilgisini bekliyor.”

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam