• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN ŞAHİN’DEN TURGUT ÖZEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKAN ŞAHİN’DEN TURGUT ÖZEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü açılışı yapılan, Mustafa Kemal Atatürk’e ait görsel ve sözlerin yer aldığı 100.Yıl Duvarı’nın inşasında destekleri bulunan, Bilecikli iş insanı Turgut Özen’e, teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tevfikbey Caddesi üzerinde bulunan alanda gerçekleştirilen ve halkın beğenisini alan 100.Yıl Duvarı’nın inşasında bilindiği üzere Bilecik mermeri kullanılmıştı. Mermerin temini noktasında Bilecik’in mermer sektöründeki önde gelen işadamı Turgut Özen destek sağladı. Bu kapsamda vermiş olduğu destek münasebetiyle Başkan Şahin ve Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, Turgut Özen Mermer A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Turgut Özen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirirken Özen’e plaket takdiminde bulunuldu.

Başkan Şahin, yaptığı açıklamada; “Turgut Özen Mermer A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Özen’e, “100. Yıl Duvarı”nın yapımına katkılarından dolayı, Başkan Yardımcımız Melek Mızrak Subaşı ile teşekkür ziyaretinde bulunduk” ifadelerine yer verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam