Başkan Selim Yağcı, UDEP Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Selim Yağcı, UDEP Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Türkiye'de 7 ilde pilot olarak başlatılan çalışmaların Bilecik'te de büyük bir hızla devam ettiğini belirten Başkan Selim Yağcı, çalışmalarda, vatandaşların mağdur ve rahatsız olmamasına dikkat ettiklerini dile getirdi.

Belediye, esnaf ve vatandaşların ortak gayret ve fedakarlığıyla çalışmanın tamamlanması halinde kentin çehresinin çok güzel bir görünüme kavuşacağını ifade eden Başkan Selim Yağcı, şunları kaydetti:

“UDEP çalışmalarıyla Bilecik'teki engelleri aşmaya devam ediyoruz. Çalışma önemli ve uygulanması oldukça zor bir proje olduğu için esnaf ve vatandaşlarımızı rahatsız etmemeye çalışıyoruz. Bu konuda esnaf ve vatandaşlarımızın da gerekli destek ve fedakarlığı göstermeleri, projenin kısa süre içinde bitmesinde etkili olacaktır. Çünkü yapılan çalışma bütün Bileciklilerin faydasına olacak bir projedir.  Çalışmalar bittiği zaman gerek kaldırımlar gerek ise kurumlarımızın girişleri engelliler ve yaşlılara uygun hale gelecektir.”

Başkan Selim Yağcı, incelemelerde esnaf ve vatandaşların da istek ve önerilerini dinledi. Başkan Yağcı, incelemeleri sırasında kendisine sevgi gösterisinde bulunan öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Yağcı, incelemelerinde ayrıca esnafları ziyaret ederek, sohbet etti.

Kısa bir süre sonra hizmete girecek olan Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kongre ve Kültür Merkezi'nin çevre düzenlemeleri çalışmalarını inceleyerek bilgi alan Başkan Yağcı, çalışmalar hakkında çalışanlardan bilgi aldı. (Bilecik Belediyesi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam