BAŞKAN YAĞCI ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

BAŞKAN YAĞCI ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

“Vatanımı, toprağımı seviyorum ve bayrağımı asıyorum”

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı “vatanımı, toprağımı seviyorum ve bayrağımı asıyorum” projesi çerçevesi içerisinde Bilecik esnafına, işyerlerine asmaları için bayrak dağıttı.

 

Bilecik Belediye Başkanlığı olarak  “Vatanımı, toprağımı seviyorum ve bayrağımı asıyorum” projesi çerçevesi içerisinde esnafımıza işyerlerine bayrak dağıtacağız ve bu hassasiyetimizi birlik ve beraberliğimizin, bağımsızlığımızın sembolü olarak, bayrağımızı esnaf kardeşlerimize dükkanlarına hediye ederek bu konudaki hassasiyetimizi ve direncimizi bu anlamda göstermek istiyoruz.” ifadelerini kullanan Başkan Yağcı devamında şunları aktardı:

“Bayrağımızı esnaf kardeşlerimize hediye ederek bu konudaki hassasiyetimizi göstermek istiyoruz”

“Belediye Başkanlığı olarak çok hassas olduğumuz bir konuya ilişkin bir çalışmayı yapmak üzere bir araya gelmiş bulunmaktayız. Malumunuz olduğu üzere son günlerde ülkemiz, vatanımız, milletimiz bir tehdit altında. Canlarımız toprağa düşüyor. Güvenlik güçlerimize, askerimize, polisimize haksız ve gerçekten bizleri derinden yaralayan saldırılar olmakta. Ülkemizin birlik ve beraberliğine kast eden, huzurumuzu bozan davranışlar içerisinde bulunan güçler var. Terör örgütleri ve terör dünya üzerinde hiçbir zaman başarılı olamamış. Bu milletimiz tarihin her döneminde maalesef topraklarımızın kıymetinden, insanımızın asaletinden kaynaklanan bu tür saldırılara maruz kalmış ama insanımızın birliği, beraberliği, vatanına, bayrağına, inancına bağlılığı ve sadakati bu tür saldırıların her birini def etmiştir. İşte biz de bugün Bilecik Belediye Başkanlığı olarak esnafımıza “vatanımı seviyorum, toprağımı seviyorum ve bayrağımı asıyorum” projesi çerçevesi içerisinde esnafımıza işyerlerine bayrak dağıtacağız ve bu hassasiyetimizi aslına birlik ve beraberliğimizin, bağımsızlığımızın sembolü olarak bayrağımızı esnaf kardeşlerimize dükkanlarına hediye ederek bu konudaki hassasiyetimizi ve direncimizi bu anlamda göstermek istiyoruz.

“Her esnafımızın dükkanında, her evimizde Türk bayrağımız dalgalansın”

Tabi ki inşallah bu şekilde arzu ediyoruz ki her esnafımızın dükkanında, her evimizde Türk bayrağımız dalgalansın ve ülkemiz üzerinde emelleri olanlar birkez daha bilsinler ki bu milletin yürekleri hep birlikte birlik, beraberlik içerisinde toplu olarak durmakta ve onlar kastettikleri hedeflere hiçbir zaman ulaşamayacaklardır. Biz atalarımızdan bu toprakları onların kanlarıyla emanet aldık. İnşallah yine birliğimizle, beraberliğimizle, asaletimizle, çalışmamızla bu vatanın, bu toprakların hakkını millet olarak, el birlik olarak vereceğiz. İnşallah bundan sonra da böyle canımızı yakacak saldırıların olmamasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz ve tabi ki şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. İnşallah birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz kazansın diyoruz.”

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam