BAŞKAN YAĞCI’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

BAŞKAN YAĞCI’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

 

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın makamında haber yapmak için geldiklerini belirten basın mensupları daha sonra Başkan Selim Yağcı’nın yeni yaşını kutlamak amacıyla üzerinde, “Nice güzel haberlerle, nice güzel yıllara, Bilecik basını” yazılı pasta ile içeri girdiler.

Başkan Selim Yağcı, doğum günü sürprizi olduğunu görünce memnuniyetini dile getirdi. Başkan Selim Yağcı, “Hayatta hep yeni başlangıçlar, mutluluklar ve sevinçlerin olmasını diliyorum. Ben hayatın her safhasını hem çalışma anlamında, hem başarma hem de gelişme anlamında ayrıca, mutluluk anlamında dolu dolu yaşadım ve yaşıyorum. Hayatımda geriye doğru baktığımda keşke şu da şöyle olsun dediğim bir şeyim olmadı. 19 yaşında evlendim. Dünyanın en vefakâr, en fedakâr, en gayretli ve destekleyici hanımıyla evliyim. İki tane çocuğum var. Her ikisi de birbirinden kıymetli” dedi.

Başkan Selim Yağcı, hayatının hep koşuşturma ile geçtiğini belirterek şunları aktardı:

“Cumalı Köy’den çıktıktan sonra hayatım hep koşuşturma ile geçti. Hiç böyle bir ayım sırt üstü yatarak geçmedi. Okul hayatı, iş hayatı ve çok sevdiğim Bilecik için hizmetkâr olarak çalışıyorum”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam