• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKANLAR NEDEN SESSİZ KALDI?

BAŞKANLAR NEDEN SESSİZ KALDI?

Bilecikspor’un mevcut başkanı ile eski başkanlarından Ses Çıkmadı!

Geçtiğimiz günlerde yerel basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Arslan Alüminyum yönetim kurulu başkanı ve OSB eski Başkanı Mehmet Arslan konuşmasının bir bölümünde; “Bilecikspor’a Günahımı Vermem” diyerek bütün şimşekleri adeta üzerine çekmiş idi.

ARSLAN;”BİLECİKSPOR’A GÜNAHIMI BİLE VERMEM”

Yaşanan bu gelişme üzerine ekonomik anlamda zor günler geçiren Bilecikspor’un mevcut başkanı İsmail Cinoğlu başta olmak üzere kulübün eski başkanlarından da her hangi bir açıklama gelmemesi kafaları karıştırdı.

20 FUTBOLCUNUN SADECE 5’İ DIŞARIDAN 2 TANESİ İSE ÖĞRENCİ

Arslan’ın yaptığı açıklamanın ardından edindiğimiz bilgilere göre Bilecikspor futbol takımında oynayan futbolcuların sadece 5 tanesinin il dışından olduğu, bunlardan ikisinin ise Şeyh Edebali üniversitesinde öğrenci olduğu kaydedildi.

OĞLU CENK ARSLAN DA YÖNETİMDE GÖREV ALMIŞTI

Arslan Alüminyum yönetim kurulu başkanı ve OSB eski Başkanı Mehmet Arslan’ın oğlu Cenk Arslan’ın da geçmiş dönemlerde Bilecik Spor yönetim kurulu üyeliği yaptığı da gelen bilgiler arasında yer alırken; başta Bilecikspor’un mevcut başkanı İsmail Cinoğlu olmak üzere kulübün eski başkanlarının bu açıklamalara neden sessiz kaldıkları da kamuoyunda merak edildiği kaydedildi.

AÇIKLAMA GELİP GELMEYECEĞİ MERAK EDİLİYOR

Gelişmelerin ardından Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu ve eski Başkanlardan da herhangi bir açıklama gelip gelmeyeceği ise de merak ediliyor?

Diğer yandan konuyla ilgili görüştüğümüz Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu yapılan açıklamanın  tasvip edilir bir yanı olmadığını, detaylı açıklamayı yakında kamuoyu ile paylaşacağını belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. İlk açıklamanın mevcut başkandan gelmesi gerekir eski başkanlara gelince konu davalık olunca belki bunun çalışmasını yapıyorlardır biraz beklemek lazım

  2. İsmail başkan bu konuyla ilgili kesin bir açıklama yapmalı Bilecikspor bu ilin marka değeridir yardımcı olmaya bilirsiniz ama Bileciksporuda aşağılayamaz sınız bunun hesabı kesinlikle sorulmalıdır

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam