BBP Bozüyük İlçe Başkanı İbiş: ’’Yerel seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağız’’

BBP Bozüyük İlçe Başkanı İbiş: ’’Yerel seçimlerden alnımızın akıyla çıkacağız’’

 

     İbiş, partide düzenlediği basın toplantısında, ilçe başkanlığının yeni kurulmasına rağmen kısa sürede büyüdüklerini belirterek, bu nedenle bazı kişilerin partinin güç kaybetmesi için çalıştığını savundu. 
     Kamuoyunda BBP'nin diğer partilerle birleşerek seçime gireceği yönünde söylentilerin olduğunu ifade eden İbiş, şunları kaydetti: 
     ''BBP sadece seçimlere girmek için kurulmuş bir siyasi parti değildir. Bir fikrin ve misyonun partisidir, bu yüzden tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde de tek başımıza yolumuza devam edeceğiz. Partimizin günden güne güçlendiğini gören bazı çevreler suni gündem oluşturarak gücümüze engel olacaklarını zannediyorlarsa, yanıldıklarını göreceklerdir. Çünkü ilçemizde olduğu gibi ülke genelinde de partimize olan güven ve katılım günden güne artmakta, bu da partimizin halkın gerçek sorunlarını dile getirip bunlar için çözümler üreten bir parti olduğunu göstermektedir. Bozüyük'ün ferahı ve hak ettiği kaliteli hizmeti alabilmesi için yerel yönetimde büyük birliğe ihtiyacı vardır.'' AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam