BEBKA YÖNETİM KURULU YENİ ÜYELERİYLE BURSA’DA TOPLANDI

BEBKA YÖNETİM KURULU YENİ ÜYELERİYLE BURSA’DA TOPLANDI

BEBKA Yönetim Kurulu yeni üyeleri Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fevzi Uzun da toplantıya katılım sağladı.

 BEBKA ofisinde yapılan toplantıya Bursa Valisi Şehabettin Harput, Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fevzi Uzun, Bursa İl Genel Meclis Başkanı Nedim Akdemir, Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Çelik ve BEBKA Genel Sekreteri Tamer Değirmenci katıldı.

 Yönetim Kurulu 2012 Yılı Mali Destek Programı kapsamında destek almaya hak kazanan 36 projeyi onayladı.  BEBKA tarafından geçtiğimiz Aralık ayında kamuoyuna duyurulan ve 20 Mart 2013 tarihine kadar başvuru kabulü yapılan 2012 yılı mali destek programlarına toplam 82 proje başvurusu yapıldı.  Değerlendirme sonucunda Sürdürülebilir Sanayi Mali Destek Programı kapsamında 12 proje, Turizme Yönelik Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında 11 proje, Turizm Tanıtım Mali Destek Programı kapsamında 13 proje olmak üzere toplam 36 proje destek almaya hak kazandı. 

 Toplantıda, ayrıca devam eden 2014-2023 Bursa Eskişehir Bilecik Bölge Planı hazırlık çalışmaları ve bu çalışmalar kapsamında her üç ilde düzenlenen özel ihtisas komisyonu toplantıları sonuçları değerlendirmesi ile Haziran ayında yapılacak Bölge Planı Çalıştayı görüşüldü. (BEBKA)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam