• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ NİHAT CAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ NİHAT CAN’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

 

Belediye Başkan Vekili Nihat Can, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.
Beraberinde Bilecik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Serkan Bircan’ın da bulunduğu ziyarette Başkan Vekili Nihat Can, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik etti.
Basın mensupları ile belediye çalışmaları ve gündemdeki konulara ilişkin fikir alışverişinde bulunan Başkan Vekili Nihat Can, önceden planlanmış programları dolayısıyla ziyarette bulunamayan Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın selamlarını ileterek,  basın mensuplarının toplumsal yaşamdaki önemini dile getirdi.
Basın mensuplarının yerel yönetimler ile vatandaş arasında önemli bir bağ olduğunu hatırlatan Başkan Vekili Nihat Can, Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen proje ve çalışmaların basın yolu ile kamuoyunun bilgisine sunulduğuna dikkat çekti.
Başkan Vekili Nihat Can ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bircan, ziyaretinde çiçek taktim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.
Belediye Başkan Vekili Nihat Can ve Bilecik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Serkan Bircan’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam