BELEDİYE MECLİSİ TEMMUZ AYI TOPLANTISI 5 DAKİKADA BİTTİ

BELEDİYE MECLİSİ TEMMUZ AYI TOPLANTISI 5 DAKİKADA BİTTİ

“MİNİK YAVRULAR UNUTULMADI”

Bilecik Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Gerçekleşti. Tek gündem maddesiyle toplanan Meclis belki de tarihinin rekorunu kırarak 5 dakikada sona erdi.

Belediye Başkanı Nihat Can’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda, Gazipaşa Mahallesi, 164 Ada, 4 parselde imar plan tadilatı yapılması hususu, İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. Merkez Gazipaşa Mahallesi, 164 Ada, 4 parselde imar plan tadilatı yapılması hususunun görüşülmesinin ardından konu komisyona havale edildi. Belediye Başkanı Nihat Can, yaptığı açıklamada “Hamamın olduğu yerdeki Özel İdare Binasının olduğu yer. Özel İdare’nin bir teklifi var bu konuyla ilgili” diyerek konunun imar komisyonuna gönderilmesini talep etti. İmar konusu, oy birliği ile komisyona sevk edildi.

 MİNİK LEYLA VE EYLÜL UNUTULMADI

Gündem maddesinin görüşülmesinin ardından söz alan CHP’li Meclis üyesi Seyfi Özgen ve MHP üyesi Hamdi Salt canice öldürülen ve kamuoyunda büyük yankı uyandıran minik Leyla ve Eylül’e rahmet dileyerek canilerinin en ağır ceza almasını istediklerini ifade ettiler. Meclis üyelerinin ardından konuşan Belediye Başkanı Can da “bu canilerin en ağır şekilde adalet yönünde cezalandırmalarını talep ediyorum. İnşallah en ağır cezayı bulurlar ” ifadelerine yer verdi.

Diğer yandan Meclis Ağustos ayında toplanmayarak tatile girdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam