BERBEROĞLU TAHLİYE OLDU

BERBEROĞLU TAHLİYE OLDU

 

Mahkeme tarafından tutuklanarak Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderilen eski Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu, şartlı tahliye edildi.

“Kimseye kırgın değilim”

Mahkeme çıkışında basın mensuplarına açıklama yapan Berberoğlu, “Hiç kimseye ne kırgınlığım var ne bir kindarlığım var ne de bir husumetim var. Sizler görevinizi yaptınız. Bizlerde belediyede görevimizi yaptık. Bunlar insanın başına her ortamda gelebilecek şeyler. Ama şunu söylüyorum. Hiç kimseye Bozüyük’te olsun, Bilecik’te olsun, Ankara’da olsun hiç kimseye kırgın değilim. Bütün o nefis kindarlıklarını burada attık. Mevlana gibi Yunus gibi ‘Ne olursan ol yine gel.’ diyorlar ve ‘Ben gelmedim da’vi için bana sevgi gerek gönüller yapmaya geldim gönüller yıkmaya değil.’ Biz de gönüller yapmaya geliyoruz.

Arkadaşlarımızla, bizimle sizlere karşı bir hatamız, bir eksiğimiz, kusurumuz olduysa ben özür diliyorum. Bundan sonra da nasıl birlikte güzel projelere imza attıysak yine aynı şekilde sizlerle birlikte olacağız. Hep birlikte hiçbirinizi ayırmadan güzel bir ortam bundan sonra olacak.” diye konuştu.

“Verilen görevin tamamlanması lazım”

Aday olup olmayacağı sorulan Berberoğlu, verilen görevin tamamlanması gerektiğine değinerek, “Tabi biz siyasiler olarak bazı şeyleri bırakmak çok zor. Hem verilen bir görev var, bunun tamamlanması lazım. Hem de ilerisi için ne olur bunları ailemle birlikte düşüneceğiz, tartışacağız. 1 aya kadar kararımı vereceğim. Şu anda bir şey söylersem sizleri de yanıltmış olurum. Kendimi de bağlamış olurum. Ama bir çıkalım ‘Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler’ diyor İbrahim Hakkı Hazretleri. Biz de diyoruz ‘Mevlam görelim neylerse güzel eyler.’ Teşekkür ediyorum.” dedi.

“Her şeyi Bozüyük için yaptık”

Berberoğlu konuşmasına şöyle devam etti:

“Biz ne yaptıysak Bozüyük için yaptık. Ne yaptıysak Bozüyükspor için yaptık. Bozüyükspor’un halini görüyorsunuz. En alttan birinci, attığı 1,  yediği 20. Puanı 1. Sürünüyor. Ahmet Berberoğlu farkıdır bu. Her hafta onları takip ettim. Onun için bizim farkımız başkadır. Sizler biliyorsunuz. Biz fark ederiz, fark atarız göreceksiniz 1 ay içerisinde neler olacak.”

Berberoğlu daha sonra yakınlarıyla görüşerek hasret giderdi. ZEYNEP KILBAHRİ

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç