Bilecik Anafen Dershanesi’nden Türkiye Birincisi
admin • 12 Temmuz 2012 14:19:11 
Bilecik Anafen Dershanesi’nden Türkiye Birincisi

 

Açıklanan sınav neticesini değerlendiren Dershane Müdürü Fırat Mercan, “Dershane öğrencilerimizden Özel Sevgi Çiçeği İ.Ö.O. öğrencisi Ahmet Furkan Özan 8.sınıf SBS’de bütün soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alıp Türkiye 1.lerinden olmuştur. Ayrıca öğrencimiz yerleştirme puanında (OYP) Bilecik genelinde de 1. Oldu. Öğrencilerimizden Osmangazi İÖO öğrencisi Hande Çubukçu, yerleştirme puanında (OYP) Bilecik genelinde 2.oldu. Bilecik merkezde orta öğretim Yerleştirme Puanına göre (OYP) ilk 4 öğrenci dershanemizin öğrencisidir ” dedi.

            Ayrıca, 450-500 puan arasında 40 öğrencilerinin, 400-450 puan arasında ise 48 öğrencilerinin olduğunu belirterek kitlesel olarak da büyük başarı elde ettiklerini söyledi.

            Öğrenci ve velilerin en çok merak ettiği konu olan tercihlerle ilgili değerlendirmede bulunan Dershane Müdürü Mercan, şu açıklamalarda bulundu: “Öğrenciler 18 yaşını doldurmadığından tüm sorumluluk veliye aittir. Tercihler veli tarafından 01-08 Ağustos 2012 tarihinde 10 adet olarak yapılacaktır” dedi.

            Mercan, dershanenin rehberlik servisinin Bilecik genelinde tercihler süresince bütün öğrencilere ve ailelere hizmet vereceğini bildirdi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x