• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

BİLECİK BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

Bilecik Belediyesi tarafından çocuklarımızın verimli ve keyifli bir yaz mevsimi geçirmeleri için hazırlanan Yaz Spor Okulları kayıtları başladı.

Her dönem binlerce çocuğumuzun çeşitli spor dallarında eğitim aldığı Yaz Spor Okulları kurs kayıtlarını gerçekleştirmek isteyen veliler, Bilecik Belediyesi Danışma ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilir.

Gerçekleştirilen kayıt işlemlerinde veliler, form doldurarak başvuruda bulunacaklar ve kurslar hakkında gerekli bütün bilgiyi alabileceklerdir.
Bilecik Belediyesi Yaz Spor Okulları, uzman öğreticiler eşliğinde gerçekleştirilecek kurslarda; yüzme, tenis, basketbol ve futbol alanında eğitimler verilecek.

Yüzme kursları için ücretsiz servis hizmetinin verileceği Yaz Spor Okulları kapsamında; 4 ile 15 yaş aralığındaki çocuklar belirtilen alanlardaki kurslara kayıt yaptırarak, verimli bir yaz dönemi geçirebilecek.

Kursların gerçekleştirileceği adresler ile tarih ve saatleri; vatandaşlarımıza verilecek formlarda belirtilmiş olacaktır. Futbol, basketbol ve tenis ücreti 120 TL olurken yüzme kurs ücreti ise 215 TL olacaktır.

Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme kursuna katılacak kursiyerlerin daha sağlıklı bir hizmet alması ve herhangi olumsuz bir sağlık sorunu ile karşılaşmaması için ilgili sağlık kuruluşlarından Sağlık Raporu beyan etmeleri gerekmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam