BİLECİK BELEDİYESİNDEN TANITIM VE TURİZM SEFERBERLİĞİ

BİLECİK BELEDİYESİNDEN TANITIM VE TURİZM SEFERBERLİĞİ

Bilecik Belediyesi, şehrimizin sesini yerel, bölgesel ve ulusal kanallar vasıtasıyla Türkiye’ye ve dünyaya duyurmaya devam ediyor. Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş’un Şehri; Bilecik’in tanıtımı için birçok faaliyeti gerçekleştiren Bilecik Belediyesi, adeta şehrimiz için tanıtım ve turizm seferberliğine girdi. Bilecik Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından şehrimizde ağırlanan NTV Avrupa ekibi,  10 gün süren çekimlerle, Bilecik’in tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle birlikte rahmet, bereket ve mağfiret ayı Ramazan-ı Şerif’in bütün maneviyatını ekranlara taşıyor.

Elif Taylan ve Kerem Baydar’ın birlikte sunduğu Aşk-ı Ramazan programı vasıtasıyla Bilecik’in tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra, doğal güzellikleri, sosyal yaşantısı, Ramazan ayında yapılan kültürel etkinlikler ve geleneksel hale gelen mahalle iftarlarından birçok kesit 10 gün boyunca NTV Avrupa ekranlarında olacak. Belediye Başkanı Selim Yağcı çekimlere katılarak, ilimizin tarihi, kültürel değerleri ve ilimiz için yapılacak projeler hakkında bilgiler aktardı.

10 gün boyunca NTV Avrupa kanalında yayınlanan ”Aşk-ı Ramazan” adlı program her akşam 18:40’ta NTV ekranlarında yer alıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam