• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK GTH TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM FUARINDA

BİLECİK GTH TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TARIM FUARINDA

Tarım ve hayvancılık sektörlerinin, Türkiye’deki en büyük buluşmalarından biri olan ve bu sene 14.cüsü düzenlenen Bursa Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarında İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak Bakanlığa ait diğer kurumlarla birlikte stant ziyaretçilere açıldı.

16 Ekim Pazar gününe kadar açık olan Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayan fuar, yerli ve 22 farklı ülke firmaları olmak üzere sektörün tüm paydaşlarını buluşturdu

  1. Bursa Tarım Fuarı açılışını gerçekleştiren protokol üyeleri İl Müdürlüğü standını da ziyaret ettiler. İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız’ın daveti ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve Müsteşar Yardımcısı Dr. Durali Koçak standımızın ziyaretçileri arasında yerlerini aldılar.

Standımızda ilimiz tarımında öne çıkan İnhisar narı ile nar lokumu, Osmaneli ayvası ile ayva lokumu, kestane kabağı, Pazaryeri boncuğu fasulyesi, Bozüyük Ambalajlama ve Paketleme tesisinde paketlenmiş çeşitli ürünler, şerbetçiotu gibi ürünlerin sergilenerek kurumun faaliyetleri ve ilimize özgü ürünlerin gerek görsel gerekse de basılı materyaller ile ziyaretçilere aktarılarak il tarımı konusunda tanıtım ve bilgilendirmeler yapıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam