• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK TÜRKÜSÜ MECLİS GÜNDEMİNDE

BİLECİK TÜRKÜSÜ MECLİS GÜNDEMİNDE

ERHAN TOKA  – İl Genel Meclisi Kasım Ayı 15.Birleşimlerinin ardından gündem dışı söz alan MHP Bozüyük Meclis üyesi ve MHP Grup sözcüsü İ.Zeki Uyanık tanıtım klibini çok beğendiklerini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. Cep telefonu ile klibi meclis üyelerine izlettiren Uyanık;”Hilal kardeşimize ve emeği geçen herkese ilimizin tanıtımı noktasında hazırladıkları bu proje için MHP grubu olarak teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullanarak şunları aktardı:

“HEPİMİZ BUNDAN ONUR DUYDUK”

“ Daha önceki dönemlerde ve bu dönemlerde de yurt içinde açılan stantları da takip ediyoruz. Yerel sanatçımız Hilal Coşgun İlimizde güzel bir olayı gerçekleştirdi. Konservatuarda okuyan yöremizin kızı Hilal Coşkun kardeşimiz başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanlarımız ve Kültür Müdürlüğümüzün desteğiyle güzel bir klip hazırlamışlar. Bu klibin internet ortamında yayınları da başladı, sizler de seyretmişinizdir. Hakikaten birbirimizin birlik ve beraberlik içinde olmamız gerektiği bu günlerde hem ilimizin tanıtımı noktasında, ilçelerimizdeki Harmankaya diyoruz burada tartışıyoruz ediyoruz ama klipte bu var, Vezirhan’da sarayımız var, Bozüyük’te karasuyumuz, tribünümüz var. Bunlar görselde çok güzel şeyler. Bunu meclisimizle beraber paylaşmak istedim. Ekip çalışmasında emeği geçen başta Sayın Valimiz, Belediye Başkanlarımız ve Kültür Müdürlerimize çok teşekkür ediyoruz. Hilal Kardeşimize de bu önemli görevde aktif rol aldığı için ayrıca teşekkür ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına hepimiz bundan onur duyduk yöremizin tanıtılması noktasında. Sizlerle paylaşmak istedik.”

Diğer yandan Ak Parti Söğüt Meclis Üyesi Ertuğrul Torun ve Ak Parti Osmaneli Meclis Üyesi Hakan Özkan’ın Milliyetçi Hareket Partisi Bozüyük Meclis Üyesi Zeki Uyanık’ın cep telefonunu isteyerek klibi dikkatlice izledikleri görüldü. 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. tebrikler bravo – türkü çok güzel sözleri ilimizi tam anlamıyla tanıtmış hilal kızımızda çok güzel söylemiş..emeği geçen herkezi tebrik ediyorum..bu tür projeler maddi ve manevi yönde desteklenmeli..

  2. orhangazi – edebali torunu değilde orhangazi torunu desen daha iyi olcakk edebalii karamanlı ama orhangazi doğum yeride babasıda bileciklii

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam