• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİLECİK’İ ŞAHLANDIRACAK 23 VİZYON PROJE

BİLECİK’İ ŞAHLANDIRACAK 23 VİZYON PROJE

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Nihat Can; ‘’ Cumhuriyetimizin 100. Yılında Bilecik’imizi Vizyon Projelerle Buluşturuyoruz’’ adlı proje tanıtım toplantısında Bilecik’i şahlandıracak 23 Vizyon Projelerini açıkladı.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen tanıtım programına; AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, Milletvekili Selim Yağcı, Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı MKYK Üyesi Enes Malik Ay, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Karuk, ilçe başkanları, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Proje tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık; “ Bugün Bilecik için tarihi bir gün. Bugün 2004’te çıktığımız yolda, Selim Yağcı Milletvekilimizin Belediye başkanı olarak 3 dönemdir yeniden imar ettiği Bilecik’imize yeni bir ses yeni bir soluk katacağımız birgün. Kalkınma anlamında çok güzel projelerimiz olacak. Bizler Cumhur İttifakının içersinde yer aldığımız için çok gururluyuz. Mayıs 2013’te başlayan gezi olaylarından sonra 17-25 Aralık Kumpaslarından, emniyet ve yargı darbesinden sonra 15 Temmuz darbe girişiminde en önde olduğumuz için bu yaşta bu tarafta bu görevde yer aldığımız için çok gururluyuz. Bu kutlu davada il başkanı olarak en önde yürümenin gurunu yaşıyorum. Bizler için çocuklarımıza anlatacak anı birikti diye düşünüyorum. Daha güzel çalışmalar sergileyeceğiz.
Cumhur ittifakı iki siyasi partinin liderinin bir araya gelerek bir takım pazarlıklar yaparak kurduğu bir ittifak değil. Halkın gönlünde kurulmuş,partilerimizin genel başkanlarına tebliğ edilmiş bir ittifaktır. Biliyorsunuz Bilecik’te de ittifak var oldu. Milliyetci Hareket Partisi İl Başkanıyla birlikte yoğun bir çalışmalayla listelerimizi teslim ettik. En güzel meclisi kurmaya gayret ettik. En güzel il genel meclis üyelerini kurmaya gayret ettik. İnşallah belirlediğimiz bu üyelerle Bilecik tarihinin rekor kıracapı bir seçimi yapmak bizlere nasip olur. Cumhur ittifakı bu ülkenin bekasından sorumlu o yüzden çok önemli. Bugün ben varsam bu ittifak var ben yoksam bu ittifak yok diyenlerin olduğu bir gün değil. Her ne olursam, her ne görevde olursam olayım bu ittifakın desteklenmesine inanan arkadaşlarımızla bu yolda yürüyoruz. Tabi gönül isterdiki görev isteyen herkese görev verebilelim. Bu yüzden kırkınlıkların küskünlüklerin bir kenara bırakılmasını düşünüyorum. Bir diğer tarihi gün ise 10 Mart Pazar günü Söğüt’te Milliyetci Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli seçim çalışmlaarını başlatacak. O mitingi tarihin en kalabalık mitingi yapalım.” İfadelerini kullanarak AK Partilileri Söğüt’teki mitinge davet etti.

Cumhur ittifakı ebediyete kadar sürecek bir ittifak olduğunu vurgulayan MHP İl Başkanı Mehmet Karuk; “Bu ülkenin ezelde hainleri olduğu gibi ebettede eksik olmayacaktır. Ama bunlara cevapı Cumhur İttifakının şelik bilekli yiğitleri sonuna kadar mücadele edecektir ve bunlara fırsat vermeyecektir. Bu ittifak bayrak için, bayrak için, millet için canını ortaya koyanların ittifakıdır.” İfadelerini kullandı.

 

BAŞKAN CAN: ‘’BİLECİK İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ 23 VİZYON PROJEMİZ HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN’’

Bilecik’in 2023 Vizyonunu ortaya koyacak 23 adet büyük proje hazırladıklarını kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, şunları söyledi:

‘’Bugün şehrimiz için insanımız için neler yapacağımızın müjdesini vermek için bir aradayız. Bizler çok şükür; ‘’Yaptıklarımız Yapacaklarımızın  Teminatıdır’’ anlayışı ile hareket ediyoruz. 3 dönem boyunca şimdiki Milletvekilimiz ile birlikte Belediye Başkanlığı döneminde yapacaklarımızın sözünü verdik ve bunların çoğunu tamamladık. Bugün ise önce Cenabı Allah daha sonra Milletimiz onay verirse; yeni dönemde yapacaklarımızın müjdesini vermek için bir araya geldik. Bugün Dirilişin Şehri Bilecik’imizde Aziz hemşehrilerimize müjdelerimiz olacak. Bu müjdeleri gerçekleştirmek için sizlerden dua talebimiz olacak. Bugün bizler için çok önemli bir gün. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin önderlik ettiği Cumhur İttifakımız ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimleri için yapacaklarımızın vaadini verme günü.’’ İfadelerini kullandı.

BAŞKAN CAN: ‘’MİLLETİMİZİN DUASINA VE DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR’’

Konuşmasında; ‘’Projelerimizin temelinde; Tevazu var, Samimiyet Var, Gayret Var. Gönül Belediyeciliği var. Önce Millet Önce Memleket Sevdamız Var.’’ İfadelerine yer veren Belediye Başkanı Nihat Can, şöyle devam etti: ‘’Cenabı Allah şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da bu projelerimizi bir an önce gerçekleştirmemizde bizlere güç versin, imkan versin yollarımızı açsın dualarınızı ve dualarımızı kabul etsin. Canla Başla İlk Günkü Heyecanla çıktığımız bu yolda Rabbim bizlere zafer nasip etsin. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Milletimizin Duasına ve desteğine ihtiyacımız var. Sefer Bizden Zafer Allah’tandır.’’ İfadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI: ‘’PROJELERİMİZİN TAKİPÇİSİ VE DESTEKÇİSİ OLACAĞIM’’

Milletvekili Selim Yağcı da konuşmasında; Canla Başla İlk Günkü Heyecanla görevini büyük bir gayretle sürdüren Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.

Bilecik için hazırlanan Vizyon projelerinin takipçisi ve destekçisi olacağını kaydeden Milletvekili Selim Yağcı, şunları kaydetti:

‘’Bugün Bilecik için çok mutlu, çok onurlu ve gururluyuz. Bugün Bilecik Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan projelerin tanıtım günü. Ben bu anlamda Cenabı Allah’tan bu projelerimizin bir an önce şehrimize kazandırılmasında güç ve inayet vermesini niyaz ediyorum. Canla Başla İlk Günkü Heyecan’la bizden almış olduğu hizmet bayrağını en iyi yerlere ulaştırmak için büyük gayretler gösteren Belediye Başkanımız Nihat Can kardeşim, Bilecik’imizi 2023 hedeflerine taşıyacak 23 adet vizyon projesini açıkladı. Cenabı Allah, Milletimize hizmet yolunda çaba sarf eden bütün kardeşlerimizin gayretini arttırsın, güç versin, irade versin. Cumhur’un dediğini yaptık ve Cumhur İttifakı ile vatandaşlarımızın karşısına alnımızın akıyla çıktık. Her bir projemiz çok önemli ve Bilecik’i 2023 hedeflerine taşıyacak projeler. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümetimizin değerli üyelerinden alacağımız güçle bu projeleri gerçekleştireceğimize inanıyorum. Milletimizin Vekili olarak, bizler de İnşallah bu konuda üzerimize düşen her türlü çabayı ve katkıyı ortaya koymaya ve sunulan projelerin bir an önce insanımıza kavuşturulmasında gayret göstereceği ve takip edeceğiz. Şehrimiz ve insanımız için niyetimiz hayırdır. Akıbetimiz de hayırlı olur İnşallah. Cenabı Allah bu kadrolara bu projeleri yapmayı nasip etsin.’’ İfadelerini kullandı.

CUMHURİYETİİN 100. YILINDA BİLECİK’İN VİZYON PROJELERİ

TÜRKİYE PROJESİ: 1299 ULUÇINAR PROJESİ

  1. YIL BİLECİK CUMHURİYET KENT MEYDANI

RESMİ KURUMLAR YERLEŞKESİ

KENTİN MERKEZİNE MİLLET BAHÇESİ

CAZİP NOKTALARI TELEFERİKLE BAĞLIYORUZ

BİSİKLET YOLU

BOTANİK PARK

ERTUĞRULGAZİ SOSYAL YAŞAM ADASI

SEMT PAZARLARI PROJESİ

HAMSU VAGON KAFE

ABDULHAMİT HAN CAMİ

YENİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ

ADRENALİN PARK

MERKEZ SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA

KENT ORMANI YÜRÜYÜŞ YOLU

ŞEYH EDEBALİ VADİ PROJESİ

TAŞ KONAK PROJESİ

ATIŞ POLİGONU VE SOSYAL YAŞAM ALANI
KAYKAY PİSTİ, TAŞIT TEMALI OYUN PARKI PROJESİ

KENT ESTETİĞİ ÜST GEÇİT PROJESİ

TEK TİP TAKSİ DURAKLARI

MOBİL MAHALLE SAĞLIK ARACI

PELİTÖZÜ HAMAM PROJESİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam