BİLECİKSPOR’DAN BİLECİK DOSTLARINA PLAKET

BİLECİKSPOR’DAN BİLECİK DOSTLARINA PLAKET

Bilecik Dostlar Grubu tarafından Konak Kafe Restaurant’ta düzenlenen iftar programına  katılan Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Okat Bilecik Dostlar Grubu Yöneticilerine plaket takdim ettim. Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Okat Bilecik Dostlar Grubu yöneticileri Faruk Şahin ve Cahit Saltan’a Bilecik’in tanıtılmasında göstermiş oldukları gayret ve çaba nedeniyle Bilecikspor plaketi takdim ettiler.

1

Bilecik Dostlar Grubu ile 6 ay önce tanıştığını ve her zaman desteklerini yanında hissettiğini belirten Cinoğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Gönül köprüsü kurup kardeşlik adına bugün Bilecik’e gelen misafirlerimiz hoş geldiniz. Bundan 6 ay önce bir soğuk İstanbul gecesinde davet edildiğim Pendik’te Bilecik Dostlar Grubuna üye oldum. O sıcak karşılamadan sonra Bilecikspor’u anan, Bilecikspor’u düşünen, Bilecik gençliğini düşünen ağabeylerimizle karşılaştık. Her ay bizi ararlar ve bir ihtiyacınız var mı deyip, İstanbul’dan iyi dileklerini sunarlar. Biz de Bilecik’te gençliğin sporun bir tarafından tutmaya çalışıyoruz. Zor bir dönem, zor bir kulüp yaklaşık altı yıldır da kapalıydı. Bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. En azından bekçiliğini yapmaya çalışıyoruz. Türk filmlerindeki gibi fakir ve gururlu başkan modeli çiziyoruz. Ama sizler, dostlarımız, ağabeylerimiz ve büyüklerimizle inşallah bu emeklerimizin arkasında dururlar ve daha iyi yerlere gelmeye çalışırız.”

 MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam