BİLECİK’TE ADAY MEMURLAR YEMİN ETTİ

BİLECİK’TE ADAY MEMURLAR YEMİN ETTİ

 

Aralık 2011 yılında KPSS ile Bilecik Valiliğine atanan beş memur için Valilik Toplantı Salonu'nda yemin töreni düzenlendi.

Aday memurlar Mehmet Tüfenk, İrem Aydın, Sümeyye Özdemir, Seda Erken Fırat ve Burcu Elmasoğlu, Vali Vekili Metin Çınar, Vali Yardımcıları Mehmet Öksüz, Süleyman Deniz, Ekrem Ballı ve Eflatun Can Tortop, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli, İl İdare Kurulu Müdürü Mehmet Dündar, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mahmut Baytüz, İl sosyal Etüt ve Proje Müdürü Gönül Günaydın Çabukoğlu, Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Birgül Yılmazel, Yazı İşleri Müdür Vekili Gülgin Işık ile Valilik personelinin katıldığı törende yemin ederek asil memur oldular.

Vali Vekili Çınar, memurların kurumca belirlenen temel, hazırlayıcı, uygulamalı eğitim sınavlarında başarılı olduklarını ve olumlu sicil aldıklarını söyledi.

Adayların staj döneminin sona erdiğini ve bundan sonra yapacakları her şeyden sorumlu olacaklarını ifade eden Çınar, şöyle konuştu:

''Asli devlet memurluğuna atanmalarına karar verilen bu personellerimiz, adaylık dönemlerinde gösterdikleri çalışma, disiplin, beceri ve görev yaptıkları birimde aldıkları olumlu sicilleri nedeniyle adaylıkları kaldırılarak asil devlet memur olarak atanmaya hak kazanmışlardır. Memur arkadaşlarımızın yapacakları çalışmalarla daha güzel yerlere geleceklerine inanıyorum. Genç arkadaşlarıma yaşantılarında başarılar diliyorum.''

Vali Yardımcılarının ve daire müdürlerinin başarı temennisinde bulunduğu aday memurlar, Türk bayrağına ellerini koyarak yemin ettiler. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam