Bilecik’te Bayram Sakin Geçti

Bilecik’te Bayram Sakin Geçti

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Bilecik’te Kurban Bayramı’nın asayiş ve trafik yönünden sakin geçtiği öğrenildi.

Bilecik’te il genelinde bölgede hafif yaralamalı 5 kazanın yaşandığı öğrenildi. Ayrıca il merkezde 4 trafik kazasının olduğu belirtildi. Bayram dolayısıyla alınan tedbirler sayesinde can kaybı olmadan başarılı bir bayram geçirildiği ifade edildi.

Asayiş yönünden de herhangi bir problemin yaşanmadığı Bilecik’te bayramın gayet sakin ve huzurlu geçtiği bildirildi. Trafik ve asayiş yönünde alınan tedbirlerin bayram tatili boyunca uygulandığı böylece olumsuzlukların yaşanmasına izin verilmediği kaydedildi. Ramazan Bayramı’na kıyasla Kurban Bayramı’nda trafik kazalarının az olması sevindirdi.

Ramazan Bayramı’nda 35 trafik kazasının olduğu ve bu kazaların 17’sinin yaralamalı, 18 tanesinin ise maddi hasarlı olduğu yaralıların sayısının ise 38 olduğu belirtilmişti.

Kurban Bayramı’nda Türkiye genelinde ise tatilin ilk 8 gününde trafik kazalarında 113 kişi hayatını kaybetti. Kazalarda 700’e yakın kişi de yaralandı.

Bilecik’te gerçekleşen kazalarda can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu ifade eden yetkililer vatandaşların can ve mal güvenliği için çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini bildirdiler. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç