Bilecik’te Bir Evden Bir Kamyon Çöp Çıktı

Bilecik’te Bir Evden Bir Kamyon Çöp Çıktı

Bilecik’te içinden bir kamyon çöp çıkan ev, Bilecik Belediyesi tarafından temizlenerek boyandı, eşyalarla donatıldı.

Osmangazi Mahallesi’nde bir evden koku gelmesi üzerine vatandaşlar durumu belediyeye bildirdi. İhbar üzerine Sosyal Destek Hizmetleri, Temizlik İşleri, Park Bahçeler Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucu evden bir kamyon çöp çıktı.

Osmangazi Mahallesi Sosyal Konutlar DY7 numaralı konutta ikamet eden S.K.(54) isimli vatandaşa ait evi temizlendi, mobilya ve beyaz eşyalar ile donatıldı.

Konuyla ilgili Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünden çalışma hakkında yapılan açıklamada, ‘’Bilecik Belediyesi olarak imkanlar ölçüsünde bütün vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. Osmangazi Mahallesinde ikamet eden vatandaşımız ve komşularının talebi doğrultusunda söz konusu ev, ilgili birçok birimin çalışması sonucu temizlenerek, boyandı. İlimizdeki ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarının karşılandığı ve vatandaşlarımız arasında yardımlaşma ve paylaşma duygularının pekişmesine aracılık eden Güzel Market’teki mobilya, beyaz eşya, ev ürünleri ve diğer malzemeler ile yeniden donatılmıştır. ” bilgisi aktarıldı.

Mahalle ve konut sakinleri, çalışma nedeniyle belediye ekiplerine teşekkür etti.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam