Bilecik’te Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Düzenlenecek

Bilecik’te Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri Düzenlenecek

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası ile Ekonomi Bakanlığı işbirliğinde Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri düzenleniyor. 24 Nisan Perşembe Günü Saat 09.30’da başlayacak seminerde Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Hakan Murat Önder ve Bakanlık Uzmanları tarafından Bilecik TSO üyelerine yönelik, dış ticaret mevzuatı, dış ticarette devlet destekleri, pazar araştırması, ülke masaları bilgilendirmelerine kadar birçok konuda bilgi paylaşımı gerçekleşecek ve program gün boyu sürecek.

Bilecik TSO Başkanı Fevzi Uzun, Bilecik TSO’nun dış ticareti artırma çalışmaları çerçevesinde, yeniliklerle ilgili üyelerini bilgilendirme çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Uzun, “Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin daha çok ülkeyle daha fazla dış ticaret yapmasını istiyoruz. Bununla ilgili eğitim çalışmalarımız devam edecektir. Üyelerimizin de yeniliklerden haberdar olmasını ve ihracatını geliştirmesi için çalışmalarımıza daha fazla önem göstermelerini istiyoruz.” dedi. 

İhracat yapan, yapmak isteyen ya da bu süreç hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Bilecik TSO üyeleri için seminerin önemli bir fırsat olduğunu belirten TSO Başkanı Uzun, “24 Nisan Perşembe günü saat 09.30’da TSO’da Ekonomi Bakanlığı Uzmanlarının katılımıyla düzenlenecek seminere tüm üyelerimiz davetlidir.” dedi. (Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç