BİSİDAP’ın Suriye’ye Yardım Kampanyası Başladı

BİSİDAP’ın Suriye’ye Yardım Kampanyası Başladı

Bilecik eski Vali Konağı’nda toplanacak yardımlar 19 Nisan’da Suriye’ye gönderilecek. Özellikle ihtiyaç tespiti yapılarak belirlenen yardım malzemeleri arasında un, yağ, bakliyat, makarna, çocuk maması, çocuk bezi, ıslak mendil ve kadın hijyen malzemesi bulunuyor.

Bozüyük’te ise yardımlar Halk Eğitim Merkezi ve 4 Eylül Camisinde toplanacak.

Bilecik Sivil Dayanışma Platformu ile İl Müftülüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan protokollerle bu iki kurumun da desteği alındı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü kampanyaya katılarak bütün okullara yazı gönderdi. “Değerler Eğitimi” kapsamında yardımlaşmanın bilincinin öğrencilere kavratılması amacıyla her öğrenciden bir paket makarna veya ıslak mendil bağışlamasını istedi.

İl Müftülüğü ise cami ve Kur’an kurslarında kampanyanın duyurusunu yaparak toplanacak bağışların kampanya yönetim kuruluna ulaşmasına yardım ederek kampanyaya destek oldu.

Merkez’de eski Vali Konağı’nın yardım toplam merkezi olarak tahsis edildiği kampanyada 10.00-19.00 saatleri arasında kabul edilecek. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. BURSA – BİZDE MİLLET ÇÖPLÜKLERDE EKMEK TOPLUYOR EMEKLİ .İŞÇİ. MEMUR PAZARA AKŞAM GİDİP ÇÜRÜK ÇARIK ALIYOR BUMU YARDI ONLARDA BİZİM KARDEŞİMİZ BİRAZDA HADLERİNİ BİLSİNLER GÜNEY BÖLGELERİNE GİDİN GÖRÜN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç