Bozüyük Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor

Bozüyük Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor

Bozüyük Belediyesi ekipleri, ilçenin en işlek caddesi olan İsmet İnönü Caddesi’nin  kaldırımlarını detarjanlı suyla yıkayıp, temizledi. Ardından Bozüyük Belediyesine ait kapalı pazar yeri yıkanarak genel temizlik yapıldı.

Belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle boş kalan İsmet İnönü Caddesi üzerinde geniş çaplı bir dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.  Özellikle  hafta içi vatandaşların yoğun olarak kullandığı ana cadde üzerindeki kaldırımlarda yapılan dezenfekte çalışmasında kaldırımlar deterjanlı su ile özenle fırçalanarak yıkandı, temizlendi.  Küresel salgın tedbirleri kapsamında ilçe genelinde yapılan cadde ve sokakları dezenfekte çalışmaları düzenli aralıklarla devam ediyor.

Diğer yandan Bozüyük Belediyesine ait kapalı pazar yeri yıkanarak genel temizlik yapıldı.

Küresel salgın nedeni ile vatandaşlara her gün hizmet vermeye başlayan belediye kapalı pazaryeri bayram süresince uygulanan ulusal sokağa çıkma kısıtlaması nedeni ile kapanırken Bozüyük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bu durumu fırsata çevirerek kapalı pazarda genel temizlik çalışması yaptı.

Dip köşe yapılan genel temizlik çalışmasında yerler süpürge aracı ile süpürülerek, ızgara temizliği, cam, kapı ve terazi temizliği yapılarak yerler yıkandı.  İlçe genelindeki temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren belediye temizlik ekipleri halk sağlığının önemine dikkat çekerek düzenli aralıklarla yapılmakta olan kapalı pazar temizliğinin bundan sonra da düzenli olarak devam edeceğini belirttiler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam