BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARI BAŞLADI

BOZÜYÜK TSO ORGANİZASYONUNDA GİRİŞİMCİLİK KURSLARI BAŞLADI

Konu hakkında açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent; “Girişim fikirlerini ve girişimcileri ayrıca önemsiyoruz. Yıllardır Odamız kısıtlı bütçe imkanlarına rağmen Girişimci adaylarımızı iş hayatına kazandırabilmek adına Girişimcilik Eğitim Programlarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Bu çerçevede 2016 yılı içinde ilk iki sınıfımızı Şubat Ayı içerisinde tamamlamayı ve katılımcılarımıza Girişimcilik sertifikalarını vermeyi amaçlıyoruz.

Odamız Organizasyonunda gerçekleşen bu program sırasında katılımcılarımız KOSGEB desteklerinden yararlanacak olmalarının yanı sıra Bilecik İş Kur İl Müdürlüğü aracılığı ile de herhangi bir yerde kaydı ve istihdamı bulunmayan Kursiyerlerimize Resmi İş günlerindeki eğitime katıldıkları her gün için ayrıca  ödeme yapılıyor.

Şu ana kadar Odamıza yaklaşık 300 civarında Girişimci adayımızın başvurusu alındı. Böylesine bir talep karşısında memnuniyetimizi ve bu talebe karşı cevap vermek için gelecek dönemde de yeni sınıflar açılması konusunda çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek isterim.

Bu vesile ile şimdiden Girişimcilik Eğitimlerimize katılan tüm katılımcılarımıza başarılar dilerim” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç