BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 807 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI

BOZÜYÜK TSO’DAN YARDIMA MUHTAÇ 807 AİLEYE GIDA PAKETİ YARDIMI YAPILDI

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da bölgesinde yardıma muhtaç insanların yanında olmaya devam ediyor. Bozüyük TSO bu yıl yardıma muhtaç 807 aileye gıda yardımı yaparak bu zor günlerde ailelerin yalnız olmadığını gösterdi.

Yapılan yardımlar sonrasında Bozüyük TSO’dan yapılan açıklamada, “Ramazan Ayı dolayısıyla Oda Yönetim Kurulu’nun teklifi üzerine görüşülen ve karara bağlanan Gıda Paketi Yardımlarımız ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Odamız tarafından geleneksel hale gelen gıda paketi yardım çalışmaları bu yıl da yapıldı. Oda Meclisi Üyelerimizin bizzat iştirakleri ve İlçemizde bulunan Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezi ile toplam 807 adet yardıma muhtaç aileye ulaştırılmak üzere gıda yardımı yapıldı.” İfadelerine yer verildi.

Bozüyük TSO Başkanı Buğra Levent’de bu yıl yapılan yardımların, Ramazan ayının başında hemen ihtiyaç sahiplerine iletildiğini, bu yardım çalışmaları sırasında ihtiyaç sahibi ailelerin bizzat Oda Meclisi Üyeleri ve Vefa Sosyal Destek İletişim Merkezi tarafından titizlikle tespit edildiğini ve buna benzer yardımların önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini belirtti. Başkan Levent, “Rahmet ve Bereketin bol olduğu, Dayanışma ve Kardeşlik duygularının daha yoğun yaşandığı iyiliklere vesile olan Ramazan Ayı içerisinde ihtiyaç sahibi ailelere Gıda Paketi yardımlarımızı ulaştırmış olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde ifade etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam