• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bütün Annelerimiz Özeldir

Bütün Annelerimiz Özeldir

 

AK Parti Kadın Kolları "Anneler Günü" münasebetiyle kendilerine hiç zaman ayırmamış annelerle 10 Mayıs 2012 Perşembe günü bir araya geldi. 
Ak Parti Kadın Kolları tarafından, hep başkaları için fedakarlık yapmış, kendilerine hiç zaman ayırmamış kadınlara, Anneler Gününde kendilerine iyi vakit geçirebilmek amacıyla, diğer günlerden farklı bir gün yaşatmak istedikleri aktarıldı.
Anneler, çocuklarıyla birlikte keyifli ve iç içe bir gün geçirdi. İl Kadın Kolları Başkanı Gülcan Namal, konuya ilişkin şöyle açıklama yaptı. "Bugün aramızda olan annelerimiz, çocuklarıyla evlerindeki günlük hayatın dışında bir gün geçirmelerini arzu ettik, aslında bütün annelerimizle buluşabileceğimiz bir platform olsun isterdik. İmkanlar dahilinde bizlere iştirak eden misafirlerimizle bu özel günü kutluyoruz. Bütün anneler özeldir. Onların hakkı hiçbir şekilde ödenmez. Bizler sadece 1 günlük, sorunlarından uzak olmaları, bu günü farklı bir ortamda geçirmelerini istedik. Hep beraber piknik yaptık, birbirimize içimizi döktük, sıkıntılarımızı paylaştık” dedi. 
Ardından günün anısına anneler ve çocukları için pasta kesildi ve hediyeler verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam