BÜYÜKAVCI, DÜNYA TİCARET KÖPRÜSÜNDE STANDI İLE YER ALIYOR

BÜYÜKAVCI, DÜNYA TİCARET KÖPRÜSÜNDE STANDI İLE YER ALIYOR

Büyükavcı Şirketler Grubu, TUSKON’un organize etmiş olduğu Türkiye Dünya Ticaret Köprüsü fuarında standı ile yer alıyor.

 

Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu’na (TUSKON) bağlı Bilecik Sanayici ve İş Adamları Derneği (BİSİAD) üyesi Büyükavcı Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Tab Mermer olarak fuarda stand açıyor. Tüm Dünyadan katılımın gerçekleşeceği zirveye toplamda 500 ila 700 ticari firma katılım sağlayacaktır. 

 

BİLECİK’İ TANITIYORUZ

 

Büyükavcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emre Büyükavcı, “Şirketler Grubumuz bünyesinde olan Tab Mermer olarak. İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan Türkiye Dünya Ticaret Köprüsü 2012’de yer alacağız. Kırşehir’de bulunan Tab Mermer ile başladığımız yolda bu gün başarılı adımlar atıyoruz. Nero Picasso Mermerimize yoğun bir talep alıyoruz. Özel bir mermer üretiyoruz. Amacımız daha çok kitleye ulaşmak ve bu konudan da fuara katılıyoruz. Tabi ki, fuara katılırken bünyemizdeki şirketleri anlatırken Bilecik’in de tanıtımı yapmaya da gayret gösteriyoruz. Bilecik’ten katılan bir firma olarak ilimizin de tanıtımını yapmak ayrı bir gurur vericidir” dedi. Emre Büyükavcı şöyle devam etti; “Şirket olarak bu zamana kadar Çin’de gerçekleştirilen Mermer fuarı, İzmir’de gerçekleştirilen Mermer fuarı, İstanbul’da gerçekleştirilen yapı fuarından sonra şimdi de tüm dünyadan geniş bir katılım ile gerçekleşen Türkiye Dünya Ticaret Köprüsünde standımız ile yer alacağız” diye konuştu.

 

 

BÜYÜKAVCI’YA BÜYÜK ZİYARETÇİLER

 

 

Tuskon’un gerçekleştirmiş olduğu ve Açılışını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün gerçekleştirmiş olduğu Dünya Ticaret Köprüsü İkili İş görüşmeleri toplantısına katılan Büyükükavcı Şirketler Grubu standına Ekonomi’den Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Tuskon Genel Başkanı Rıza Nur Meral, Türkiye İhracatçılar Başkanı (TİM) Mehmet Büyükekşi başta olmak üzere çok sayıda üst düzey misafir ziyaret etti.

 

BAKAN’DAN TEBRİK

 

Ekonomi’den Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, fuarda geniş bir stand ile yer alan Büyükavcı Şirketler Grubu standını ziyareti esnasında Yönetim Kurulu Başkanı Emre Büyükavcı’dan firma hakkında bilgiler aldı. Bakan Çağlayan, genç ve başarılı iş adamı olan Emre Büyükavcı’ya tebriklerini dile getirdi. Bakan Çağlayan, Büyükavcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emre Büyükavcı’dan çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Büyükavcı Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Yasin Üstün, Ekonomi’den Sorumlu Devlet bakanı Zafer Çağlayan’a içerisinde Büyükavcı Şirketler Grubunun çalışmalarının geniş kapsamlı olarak yer aldığı bir dosya verdi.

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Emre Büyükavcı, “BİSİAD Üyesi olarak Tuskon bünyesinde gerçekleşen ikili iş görüşmelerini gerçekleştiriyoruz. Çok yoğun bir ilgi gördük. Bünyemizde bulunan şirketlere çok yoğun bir talep görüyoruz. Ekonomi’den Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Tuskon Başkanı Rıza Nur Meral ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi olmak üzere bir çok üst düzey yetkili standımızı ziyaret etti. Bünyemizde bulunan Tab Mermer için bir çok yurt dışı temasta bulunduk. İnanıyorum ki fuar sonrasında işlerimiz iyice yoğunlaşacaktır. Dünya Ticaret Köprüsü ikili iş görüşmelerine 130 ülkeden 500’ü aşkın iş adamı katıldı. Böylesi büyük bir organizasyonda yer almak bizler için ayrı bir gurur ve mutluluk kaynağıdır” dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam