Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
BÜYÜKAVCI GROUP BAŞBAKAN ERDOĞAN İLE MISIR’DA
Sosyal Medyada Paylaş
19 Kasım 2012
admin

BÜYÜKAVCI GROUP BAŞBAKAN ERDOĞAN İLE MISIR’DA

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve 10 Bakan ile birlikte “Türkiye – Mısır Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi Toplantısına katılmak üzere düzenlenen Mısır ziyaretine 100 iş adamı katılırken, Bilecik’ten de Büyükavcı Group Yönetim Kurulu Başkanı Emre Büyükavcı katıldı.

MISIR’A TARİHİ ZİYARET

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’a, kızı Sümeyye Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da eşlik etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Mısır Başbakanı Hişam Kandil'in eş başkanlığında gerçekleştirilen Türkiye-Mısır Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi toplantısı ardından iki ülke arasında 27 anlaşma imzalandı. 

BÜYÜKAVCI, BAKAN ERGÜN İLE GÖRÜŞTÜ

Mısır'ın başkenti Kahire'de Mısırlı yatırımcıları Türkiye'de iş yapmaya, ortaklıklar kurmaya ve Türk iş adamlarıyla birlikte dünya piyasalarına açılmaya davet eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile Büyükavcı Group Yönetim Kurulu Başkanı Emre Büyükavcı bir görüşme yaptı. Bakan Ergün’e yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Emre Büyükavcı ile Bakan Nihat Ergün’ün aynı karede bulunduğu resim ise dikkatlerden kaçmadı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve 10 Bakan ile birlikte Mısır’a gerçekleşen tarihi ziyarete Bilecik’ten de Büyükavcı Group Yönetim Kurulu Başkan Emre Büyükavcı’nın katılması büyük gurur verici olarak nitelendiriliyor.

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım