CHP BİLECİK KADIN KOLLARI MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINDA

CHP BİLECİK KADIN KOLLARI MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINDA

ATV ekranlarında yayımlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sunucusu Müge Anlı’nın , kaybolma ihtimali olanlar kişiler için hazırladığı Sevgi İzi Projesi Bilecik’te de hayat buldu. Yıllardır kayıpların bulunması için öncülük eden ve bugüne kadar bin 452 kayıp şahsın yakınlarıyla buluşmasını sağlayan Anlı “Sevgi İzi” adlı proje sayesinde zihinsel engelli, alzheimer ve benzeri rahatsızlıkları bulunan ve kaybolma ihtimalleri yüksek olan kişilere daha çabuk ulaşılması sağlamak amacıyla hayata geçirdiği projeyi Bilecik’te de CHP Bilecik Kadın Kolları üstlenmişti.

5 7

Geçtiğimiz haftalarda hayata geçirilen ve haberini yaptığımız projenin görüntüleri “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında yayınlandı.

1

Projeyle ilgili açıklama yapan CHP Bilecik Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Çetin Bayhan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Sevgi izi bıraktığımız hasta yakınlarının duygularını bu projeye olan desteklerini ATV ekranları aracılığıyla tüm Türkiye’ye duyurabildiğimiz için çok mutluyuz.

2

Projeye desteğimiz süreklidir ve devam etmektedir. Bu projenin ilimiz de hayat bulduğunu ve sevgi izi bıraktığımız hasta yakınlarının mutluluğunu milyonlarca insana ulaşmasında bize yardımcı olan Müge Anlı ve ekibine, Gölpazarı Belediye Başkanımız Vedat Kazıcı’ya Gölpazarı Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Sezer Yalçın’a, gönüllü sponsorumuz Özlem Kuaför Salonu sahibi Özlem Sade’ye, Bakıcıoğlu Elektronik’ten Görkem Bakıcıoğlu’na CHP Bilecik Kadınları olarak teşekkür ederiz”

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Ellerinden geldiğinde sosyal proje ve çağdaş yaşama destek verip katkı sağlayan tüm kadınlarimizi kutluyor basarilar diliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam