CHP ÇALIŞKAN BAŞKANLA DEVAM DEDİ

CHP ÇALIŞKAN BAŞKANLA DEVAM DEDİ

İnhisar, Söğüt, Osmaneli, Pazaryeri, Gölpazarı, Yenipazar ilçelerinin ardından Merkez ilçe kongresi de gerçekleşti. Divan Başkanlığını Milletvekili Yaşar Tüzün, Divan Katip Üyeliklerini Belediye Meclis Üyesi Seyfi Özgen ve Kadın Kolları Eski Başkanı Necla Eker'in yaptığı, mevcut Başkan Gültekin Çalışkan’ın tek liste ile girdiği kongrede sürpriz isimlerin de yer aldığı kaydedildi. Bu sürpriz isimler Hüseyin Korkman, Ertuğrul Beler, Melih Karaçam, Cihat Sargıl ve Hatice Potur oldular. 

 

Diğer yandan Kongre sonucunda 192 delegesi bulunan merkez ilçede 105 oy kullanıldığı, 3 oyun geçersiz sayıldığı belirtilirken Parti Meclis Üyesi Didem Gültekin'in kongreye katılmadığı ayrıca çiçek ve telgraf da göndermediği dikkatlerden kaçmadı.

 

İl Kongre delegesinin de belirlendiği kongrede yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

 

ASİL:  Meral Açık, Turgay Işık, Ertuğrul Beler, Faruk Çeker, Cengiz Çevik, Semiha Doma, Melih Karaçam, Sabri Kaya, Hüseyin Korkman, Abdullah Olcay, Murat Özdemir, Hatice Potur, Cihat Sargıl, İsmail Şahin.

 

YEDEK: Osman İçöz, Mustafa Avcı, Yasemin Şat, Nuri Ceyhan, Serpil Yücel, Barış Kahraman Kaylan, Saim Karakuş, Semih Turan, Ebru Çimen, İsmail Erol, Bedriye Eda Topçu, Mustafa Ünsal, Vahit Budak, Bahattin Çiçek 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam