CHP İL BAŞKANI KİM OLACAK?

CHP İL BAŞKANI KİM OLACAK?

Yeni Yıla Başkansız Giriyorlar

A. Çağatay Karaahmet’in Milletvekili aday adayı olması sebebiyle CHP İl Başkanlığından istifa etmesinin ardından gözler kimin İl Başkanı olacağına çevrildi.

Parti tüzüğü gereği MYK tarafından atanacağı bildirilen il başkanlığı için yönetim kurulu üyeleri Şinasi Çetinkaya, Erdoğan Tan ve Ali Osman Üstün’ün isimlerinin geçtiği gelen bilgiler arasında. Öte yandan yine tüzük gereği yönetim haricinden de herhangi bir ismin atama yapılabileceği belirtilirken M. Sedat Bayam’ın da İl Başkanlığı için isminin geçtiği ifade edildi.

Yeni yıla girdiğimiz bugünlerde Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Başkanlığına atama yapılmaması vatandaşlar arasında “yeni yıla başkansız giriyorlar” yorumlarını da getirdi.

Geçtiğimiz gün toplanan CHP Genel Merkezi MYK üyelerinin il başkanı atamamaları önümüzdeki günlerdeki toplantılarda atama yapabileceklerini ancak bu isimin de kim olacağı kamuoyunda merak ediliyor. ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. İÇİMİZDEN BİRİ – MADEM Kİ PARTİYE ÜYE OLAN HERHANGİ BİRİSİ İL BAŞKANI ATANABİLİYORSA BELEDİYE ESKİ MECLİS ÜYESİ RAŞİT SÜNNETÇİ Yİ ATASINLAR.GENÇ,DİNAMİK,ÇALIŞKAN,İÇİMİZDEN BİRİ..

  2. YENİ BAŞKAN – İLYAS DİRİĞE BAŞKANLIK YAKIŞIR NEDE OLSA ESKİ DENEYİMLİ İLÇE BAŞKANLIĞI YAPTI PAZARYERİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYIDI

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam