CHP İlk Seçim Bürosunu Söğüt’te Dualarla Açtı

CHP İlk Seçim Bürosunu Söğüt’te Dualarla Açtı

CHP’nin merkez ve ilçelerdeki ilk seçim bürosu açılış konuşmasını Küre eski Belediye Başkanı Oğuz Özçelik yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından kürsüye İl Başkanı A.Çağatay Karaahmet geldi. Yaptığı konuşmada 30 Mart seçimlerinin önemine değinerek Söğüt’te İsmet Tunca’yı Belediye Başkanı yapmak için katılanlardan söz istedi.

 

Daha sonra konuşan CHP Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan da konuşmasında ülkenin gidişatının iyi olmadığını, 30 Mart seçimlerinin sadece yerel seçim olarak algılanmaması gerektiğini, özellikle Söğüt’te ve tüm Türkiye’de yerel seçimlerinden CHP’nin başarılı bir şekilde çıkacağını vurguladı. Dualarla yapılan kurdele kesiminin ardından Milletvekili Serdar Soydan, Belediye Başkan Adayı İsmet Tunca, İl Genel Meclisi Adayı Ahmet Yapraklı ve beraberindekiler CHP Söğüt Kadın kollarına ait seçim koordinasyon merkezinin de açılışını gerçekleştirdiler.

 

Açılışta Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, CHP eski İl Başkanları Metin Yaşar, Erdoğan Tüfenkçi, eski Milletvekili Mehmet Seven, Belediye Başkan Aday Adayı Nevin Tan, Raşit Sünnetçi, Ali Aktepe, Dr. Sungur Turan’ın eşi Ecz. Serpil Turan, Mustafa Çıtak, Erdoğan Tan, Nebiye Zobaroğlu, eski Söğüt Belediye Başkanı Adnan Sakarya, Dodurga Belediye Başkan Adayı Selim Temel, Vezirhan Belediye Başkan Adayı Mehmet Duymuş, eski Milletvekili Yaşar Tüzün’ün kayınbabası Hüseyin Dilman, Bilecik İl Genel Meclisi Adayları Hikmet Turan ve Sadık Dindar  ile birlikte vatandaşlar katıldı. Açılışların ardından CHP heyeti ilçede kurulan semt pazarını gezerek esnaf ziyaretinde bulundular. Katılanlara da pilav ve ayran ikram edildi. CANER ALKAN – ERHAN TOKA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam