CHP’DE İSTİFALAR BAŞLADI

CHP’DE İSTİFALAR BAŞLADI

Yaklaşan yerel seçim öncesi Belediye Başkanı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeliği aday adaylıkları için CHP’de istifalar verilmeye başlandı.

Belediye Başkanı aday adaylığı için ilçe yönetiminden istifa eden Hüseyin Korkman’ın resmi başvurusunu yapmasının yanısıra Belediye Meclis Üyesi ve Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Seyfi Özgen’in de aday adayı olacağını partide açıkladığı öğrenildi.

Diğer yandan Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurularının artması beklenirken, İl Genel Meclis üyeliği aday adaylığı için de 1 istifa ve 3 başvuru yapıldığı gelen bilgiler arasında.

Mevcut İl Genel Meclisi Üyesi Hikmet Turhan’ın yeniden aday adaylığını açıklamasının yanısıra, ilimizin önemli esnaflarından İl Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Kurnaz’ın da İl Genel Meclisi üyeliği aday adaylığı için istifasını partiye sunduğu öğrenildi.

Aday adaylığını açıklayan bir diğer isim CHP Merkez İlçe Yönetiminde bulunan gazeteci Erhan Toka’nın da önümüzdeki günlerde istifa etmesi bekleniyor.

Diğer yandan Belediye Meclis Üyeliği için ise merkez ilçe yönetiminde görev alan ticaret ile uğraşan Ertuğrul Beler’in, CHP Kadın Kolları Başkanı Nurten Bilecikligil’in  ve  Merkez İlçe Yönetim Üyesi Semiha Doma’nın istifalarını partiye sundukları öğrenildi. Maliye’den emekli Meral Açık’ın ve ilimizin genç esnaflarından Merkez İlçe Yönetiminde bulunan Sabri Kaya’nın da istifasını sunarak Belediye Meclis üyesi aday adayı olacağı gelen iddialar arasında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bu gidişle Bilecik merkez ilçe ve il yönetimi yedeklerle dolmaz bunca istifadan sonra parti yönetimlerinde kimler çalışacak

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam