CHP’LİLER İFTARDA BULUŞTU

CHP’LİLER İFTARDA BULUŞTU

CHP Milletvekili adayları Yaşar Tüzün ve Av. Faik Akarkarasu Bozüyük’te iftarda sivil toplum örgütleri, muhtarlar, gaziler ve vatandaşlarla bir araya geldi. CHP’nin gövde gösterisine dönüşen iftarda konuşan TBMM Başkanvekili Tüzün “25 Haziran’da sizleri Çankaya Köşkü ve TBMM’de ağırlamak istiyorum” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Bozüyük İlçe Başkanlığının ev sahipliğindeki iftar daveti gövde gösterisine dönüştü. Bozüyük’teki sivil toplum örgütlerinin başkan ve yöneticileri, muhtarlar, gaziler ve vatandaşların katıldığı iftarda CHP Bilecik Milletvekilleri Yaşar Tüzün ve Av.Faik Akarkarasu birer konuşma yaptılar.
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Eskişehir’deki mitinginin ardından gerçekleşen iftarda TBMM İdare Amiri ve Adana Milletvekili İbrahim Özdiş ile Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ ile öceki dönem disiplin kurulu üyesi Saniye Barut’un da katıldığı iftarda Tüzün’e ilgi büyük oldu. Masaları tek tek dolaşarak katılımcılarla tokalaşan Tüzün birlikte fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.
Aynı zamanda Cumhurbaşkanı adayı İnce’nin seçim kampanyasını organize eden Tüzün iftarda yaptığı konuşmada, İnce’nin Bozüyüklülere selamlarını getirdiğini belirterek şunları söyledi:
TÜZÜN:”Bozüyük’te CHP’yi Birinci Parti Yaptınız”
“Kısa süre sonra sandık başına gideceğiz. Bu seçim iki soruda düğümleniyor. Eğer işler yolunda gidiyorsa neden seçime gidiyoruz. Yok işler yolunda gitmiyorsa neden aynı kişiyi yeniden aday seçelim. Bu soruların cevabı bir çok şeyin çözüm yoludur.
Sizler son seçimde Bozüyük’te CHP’yi birinci parti yaptınız. Şimdi önümüzde tarihi bir fırsat var. Ben genç yaşımdan itibaren Belediye Meclis üyeliği, belediye başkanlığı ve 4 dönem milletvekilliği yaptım. Bu süre içinde bütün görevlerimde bana ulaşan hiç bir hemşerime benim partime oy vermedin demedim. Sorununu çözmeye çalıştım. Son beş ayda TBMM Başkanvekili olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün koltuğuna oturma onuru yaşadım. Bundan partili, partisiz bütün Bilecikli hemşehrilerimin de onur duyduğunu biliyorum. Daha önümüzde 21 ay süre vardı. Bu makam Bilecik’e hizmet olarak gelecekti. 24 Haziran seçim kararı açıklandığında yanımda Bozüyüklü 5 muhtar arkadaşımız vardı. Bilecik’e ve Türkiye’mize bu makamın imkanlarını kullanacağımız zaman seçime gidiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam