• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“DAHA ÖNCE AKLINIZ NEREDEYDİ”

“DAHA ÖNCE AKLINIZ NEREDEYDİ”

HAYRİ SUER, SON DAKİKA PROJE AÇIKLAYAN CHP’YE YÜKLENDİ “DAHA ÖNCE AKLINIZ NEREDEYDİ”

Katıldığı bir programda Gölpazarı mevcut Belediye Başkanı ve CHP Adayı Vedat Kazıcı’yı eleştiren Hayri Suer, “Seçime bir hafta kalmış, yeni yeni projeler duymaya başladık. Böyle yağma yok. Daha önce aklınız neredeydi.” dedi.

Gölpazarı Belediye Başkanı, CHP ve İYİ Partinin adayı Vedat Kazıcı’nın seçime kısa bir süre kala projelerini açıklamasının ardından sert eleştirilerde bulunan AK Parti Gölpazarı Belediye Başkan Adayı Hayri Suer, kendilerini kurtarmak için proje açıklayan Millet İttifakı’na yüklenerek; “Gölpazarlılar bu oyuna gelmez, bu numaralara kanmaz” dedi.

3 aydır projelerini kapı kapı gezerek, tek tek Gölpazarlılara anlattığını vurgulayan Hayri Suer, Gölpazarı’nda gerçek projelerle seçime giren tek aday olduğunu vurguladı.
Aday Hayri Suer yaptığı açıklamada; “3 aydır projelerimi anlatıyorum. Seçime bir hafta kalmış, yeni yeni projeler duymaya başladık. Böyle yağma yok. Daha önce aklınız neredeydi. Bizim projelerimizin hepsi yeni iş ve istihdam sağalacak. Birileri geliyor hepinizi işe alacağım diyor. Belediyenin fabrikası mı var? Hangi birinizi işe alacak? Bizim haberimiz yok var mı öyle bir imkan? Sakın kanmayın, böyle bir bütçesi yok. Kanarsak kendimize yazık ederiz. Ama ben yapacağım. İstihdama yönelik projelerim var. İktidarın gücü var. Bizim için zor diye bir şey yok. Tarıma dayalı organize sanayi bölgesi içinde bakanımız çok büyük destek verdi. Vakit kaybetmeden bu yatırımlara başlayarak sorunu çözeceğiz. İstihdama başlayacağız. Sanayicileri Gölpazarı’na davet edeceğiz. Bu zamana kadar yatırımcıları Gölpazarı’na getirmemek için her şeyi yapmışlar. 31 martta Gölpazarı’nı Ak partiyle buluşturup bunların hepsini çözüme kavuşturacağız.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam