DERNEKLERDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE TAZİYE ZİYARETİ

DERNEKLERDEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE TAZİYE ZİYARETİ

Ülkemizde son günlerden yaşanan terör olaylarına tepki koymak ve şehit olan güvenlik güçlerimize taziye dileklerini sunmak üzere ilimizde faaliyet gösteren dernekler bir araya gelerek adeta “gövde gösterisinde” bulundular.

gfdgsfgsgs

Aralarında Bilecik Gölpazarı Tanıtma ve Kültür Derneği, Bilecik İletişim ve Medya Derneği, Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, Bilecik Karadenizliler Derneği, Bilecik Şeyh Edebali Kültür  ve Araştırma Derneği, Bilecik Sinoplular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, Bilecik Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Bilecik Madeni İşler Sanatkârları Esnaf Odası ve Bilecik Küçük Sanayi Sitesi Temsilcilerinin bulunduğu sivil toplum kuruşları ve dernekler; 2.Jan.Er.Eğt.Kom. ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç ve Bilecik İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’ı ziyaret etti.

dasda

 

Ortak çağrı; “Güvenlik güçlerimizin yanındayız.”

Ziyaretlerinde ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarından ve şehit olan güvenlik güçlerinden dolayı duydukları üzüntüyü dile getiren dernek temsilcileri terörle mücadele konusunda Bilecik’te faaliyet gösteren dernekler olarak güvenlik güçlerinin yanında olduklarını ifade ettiler.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren 2.Jan.Er.Eğt.Kom. ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Koç ile İl Emniyet Müdürü Bektaş bu ziyaretin kendileri ve kurumları adına önem arz ettiğini vurguladılar.

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam