DİŞ HEKİMİ SİNAN KARAOĞLU YENİ MUAYENEHANESİYLE HİZMET VEREYE BAŞLADI

DİŞ HEKİMİ SİNAN KARAOĞLU YENİ MUAYENEHANESİYLE HİZMET VEREYE BAŞLADI

Bilecik’te geçirmiş olduğu 29 yıllık meslek hayatında birçok vatandaşa hizmet veren Diş Doktoru Sinan Karaoğlu, yenilediği muayenesiyle hastalarına derman olmaya devam ediyor.

Dr. Mustafa Ateş ile ortaklaşa kurmuş oldukları muayenehanede Diş Doktoru Sinan Karaoğlu hastalarına sunduğu yeni klinik, Bilecik’te bulunmayan teknolojik cihazlar ve daha ferah ortamla hizmet sunuyor.

Gazipaşa Mahallesi Yunusemre Sokak No:2’deki (Vakıfbank üstü) yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Dr. Sinan Karaoğlu ve Dr. Mustafa Ateş yeni açılan muayenehane hakkında geniş bilgiler sundular. Yeni teknolojik yatırımlar ile geniş kapsamlı bir konsept hazırlayan Diş Doktoru Sinan Karaoğlu, Cerrahi Müdahale odasından, Ortodonti Kliniği ve Sterilizasyon odası hakkında bilgiler sunarken, muayenehanenin dizaynının uzmanlar tarafından yapıldığını aktardı.

Bunun yanı sıra diş hastalığının ciddiyetine dikkat çeken Dr. Sinan Karaoğlu, diş hastalıkları konusunda verdiği hizmetin il sınırlarını aştığını İstanbul, Bursa, Eskişehir ve yurt dışından da yoğun şekilde hastaların kendisine tedavi amaçlı geldiğini vurguladı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam