• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI İŞLİYEN, BİLECİK’E GELİYOR

DİYANET İŞLERİ BAŞKAN YARDIMCISI İŞLİYEN, BİLECİK’E GELİYOR

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen, 10-11 Eylül tarihleri arasından Bilecik’e gelerek bir dizi açılış programına katılacak.

Bu kapsamda 10 Eylül Cuma günü Kayıboyu camiine geçecek olan Dr. İşliyen, Cuma namazını kıldırarak halkla buluşacak.

Dr. İşliyen, namaz akabinde İlimizin sembolü olacak olan Kayıboyu 4-6 Yaş Gurubu Kur’an Kursunun açılışını gerçekleştirdikten sonra saat 15:00’te Valilik ziyareti gerçekleştirecek.

Ziyaretler akabinde, 2016 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından FETÖ terör örgütünden devralınarak 2021 yılında Vali Bilal Şentürk’ün tensipleriyle Müftülüğe Kız Hafızlık Yatılı Kur’an Kursu olarak hizmet vermesi için tahsis edilen Şifa Hafızlık Kız Kur’an Kursunun açılışını gerçekleştirecek olan Dr. İşliyen, aynı zamanda Malhatun 4-6 Yaş Gurubu Kur’an Kursunun da açılışını gerçekleştirecek.

Dr. İşliyen, 11 Eylül tarihinde Bozüyük ilçesine geçerek saat 10:00’da, Bozüyük İlçe Müftülüğü Hizmet Binası ile saat 11: 00’ de Organize Sanayi Cami açılışlarını gerçekleştirecek.

Bilecik Müftülüğü, 10-11 Eylül tarihlerinde Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşliyen’in teşrifleriyle yapılacak bütün programlara tüm halkı davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam